Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Müşteri: Efe Ayakkabı A.Ş. Marka: Hammer Jack Kampanya Amacı: İmaj / Satış Yayın Tarihi: YARATICI SENARYO KONSEPT SUNUMU.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Müşteri: Efe Ayakkabı A.Ş. Marka: Hammer Jack Kampanya Amacı: İmaj / Satış Yayın Tarihi: YARATICI SENARYO KONSEPT SUNUMU."— Sunum transkripti:

1 Müşteri: Efe Ayakkabı A.Ş. Marka: Hammer Jack Kampanya Amacı: İmaj / Satış Yayın Tarihi: YARATICI SENARYO KONSEPT SUNUMU

2 Efe Ayakkabı, kendini 1970’ten günümüze,lokalden ulusala taşımayı başarabilmiş ve içinde çok sayıda markayı barındıran bir şirkettir. Hammer Jack’te bu markalardan sadece bir tanesidir. Bu çalışmamızda Hammer Jack ile ilgili marka bilinirliliği ve imaj üzerine yoğunlaşmaktayız. Yaratıcı reklam senaryosunu oluştururken; Olay örnekleme, pekiştirme, etkileşime geçmeye teşvik etme yöntemlerini seçilmiştir. Konseptin bir spot olarak işlenmesi ön görülmüştür. Mecra Tipi: TV/Reklam Spotu Süre: 25-30 ” Yayın Tarihi:.: Proje Tanımı

3 .: Konumlandırma ve ana fikir Ürünlerimizi, hedef kitlemizi ve yarattığımız katma değerleri nasıl bir ambiyansla, hangi mekanda, ne gibi detaylarla, sunmalıyız sorularıyla yola çıkıldı. Vermek istediğimiz mesajları hedef kitlemiz ile örtüşmesi açısından, gençlere yönelik bir şekilde vermeyi amaçlamaktayız. Bu mesajı da verirken, eğlenceli bir şekilde vermeyi amaçlamaktayız. Bu yönelimden çıkan olay örgüsü ve senaryo konseptti sonraki slayda yer almaktadır.

4 .: Çekim Senaryosu.: Mekan, Dekor, Figürasyon, Kamera Açıları Reklam filmimiz, bir lisede geçmektedir. Reklamımızın ana karakteri okulun kapısının içinden girmektedir(ayağında Hammer Jack ile). Hammer Jack giyen gencimiz okulun popüler gençlerindendir. Kapıdan girerken, okulun kızları Hammer Jack’li gencimize hülyalı hülyalı bakışlar atmaktadır.

5 .: Çekim Senaryosu.: Mekan, Dekor, Figürasyon, Kamera Açıları Bu bakışlara aldırış etmeyen genç, kendi arkadaşlarının yanına doğru gider. Arkadaşları gencin yeni bir Hammer Jack aldığını farkedip, ergen adeti olan ‘yeni ayakkabıya basma’ adetini yerine getirmeyi amaçlarlar.

6 .: Çekim Senaryosu.: Mekan, Dekor, Figürasyon, Kamera Açıları Ayakkabıya hınçla basmaya çalışan 2-3 arkadaş, Hammer Jack’e basarlar ama Hammer Jack’te ben ufak bir çizik bile yoktur. Ayakkabıda hiçbir değişimin olmamasına şaşıran gençler, şaşkınlığını daha üzerlerinden atamadan, Hammer Jack’li genç, Hammer Jack’ine en son basan arkadaşının ayağına basar. Basar ama basmasıyla birlikte arkadaşının ayağını asfaltın içine gömer. Herkes şaşkındır, okuldaki güzel kızlar da şaşkın bir ifadeyle bakmaktadır. Hammer Jack’li genç, suratında egolu bir gülüşle sınıfına doğru giderken, kamera yukarı tilt ve yapar ekran flulaşır.

7 .: Çekim Senaryosu Dış ses girer; Botta sağlamlığı yeniden tasarladık, doğru adımlar atmanız için sizlere sunduk.Hammer Jack, ayaklarınızın yere sağlam basmasını sağlar. Hammer Jack- Attığınız her adımda Adımların seni/tarzını yansıtsın. Reklam filminde ürünün özelliklerini yansıtabilecek Rock altyapılı bir müzik eklenmelidir.

8 .: Örnek Görseller

9 .: Örnek Cast Görselleri

10

11

12

13

14 .: Örnek Mekan Görselleri

15 .: Teşekkürler :. :: Bilgilendirme : MediaPort tarafından oluşturulan tüm yaratıcı senaryo ve konseptler Zaman Damgalama yöntemiyle fikir ve telif hakları yasalarına göre koruma altına alınmaktadır...


"Müşteri: Efe Ayakkabı A.Ş. Marka: Hammer Jack Kampanya Amacı: İmaj / Satış Yayın Tarihi: YARATICI SENARYO KONSEPT SUNUMU." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları