Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Herşey çok kolay! kolaymutabakat ile tanışmadan önceki haliniz. Şimdi değişim zamanı.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Herşey çok kolay! kolaymutabakat ile tanışmadan önceki haliniz. Şimdi değişim zamanı."— Sunum transkripti:

1 Herşey çok kolay! kolaymutabakat ile tanışmadan önceki haliniz. Şimdi değişim zamanı.

2 Ne kadar da çok sorun var. Mutabakatlarıma kimse cevap vermiyor. Kullandığım e- postalar hala geçerli mi acaba? Geçerli olanları nasıl bileceğim? Niye bu kadar düşük cevap oranım var? Şimdi tek tek bir daha mı yollasam acaba? Offf. Bu da mutabık değilmiş. Üstelik ekstresi de yok. Ne kadar da çok faturalaşma olmuş. Şimdi farkları bulmak için bir gün harcamak zorunda kalacağım. Gelen yanıtlar var. Şimdi oturup bu faksları elle tek tek excele işleyeceğim. Bizim şirkette ne kadar çok faks makinası varmış. Dün çöpten mutabakat faksı çıkarmıştım. Mutabakatı da yapmam lazım ama asıl yapmam gereken işlerden vaktim kalmıyor ki!

3 kolaymutabakat sorunları çözer. Bu kadar çok geri dönüş oranı inanılmaz. Sadece cevap vermeyenlere otomatik olarak istediğim kadar hatırlatma mesajı gönderebiliyorum. Heey. Mutabık değil ama ekstre sisteme yüklenmiş. Üstelik de açıklama yazmış. İş bitmiş bile. Nasıl yani? Sistem geçersiz e- postaları otomatik bulmuş. Yanlış gönderdiğim kişiler mutabakatı doğru kişiye yönlendirmiş. Nee? alternatif olarak kullanacağım adresleri bile gösteriyor mu? Ben diğer işlerimi yaparken kolaymutabakat mutabakatlarımı yapıyor. Bu Karşılaştırma Motoru inanılmaz bir şey. Bu kadar kolay, bu kadar hızlı ve bu kadar doğru ekstre karşılaştırılabilir mi gerçekten? Mutabakat için bu kadar detaylı ve güzel raporlara hiçbirşey yapmadan istediğim an ulaşabilmek harika. Fakslar artık kolaymutabakat’a gidiyor. Üstelik ilgili mutabakata iliştirilmiş. Gelen mesajlarım da orada. Kağıtsız mutabakat şahane.

4 Mutabakat Yönetimi. Yükle GönderYanıtlarYönet DokümanEkstreKıyaslaRapor Excelden çok kolay veri yükleme. Mutabakatlar ilgili kişinin e-posta adresinde. Bir linki tıklayarak yanıt verin. Açıklayıcı mesaj ve notları paylaşın. Geçersiz e-postalar mı var, alternatifini kullan. Çalışmanın her aşamasını kaydet. Gelen fakslar otomatik olarak sistemde. Üstelik yanıtları ile beraber. Mutabık olmayan firmalar ekstrelerini yanıtla beraber sisteme yüklerler. Karşılaştırma Motoru® ile mutabakat farkları saniyeler içinde bulunsun. Mutabakata ilişkin çok gelişmiş raporlar ile tüm detayları raporlayın.

5 Mutabakat İletişimi. E-posta ile bilgilendirme. Hatırlatma e- postaları. Geçersiz e- postaları otomatik bulma. Alternatif e-posta önerisi. Mutabakatlarınız için yazılan mesajları görün, siz de mesaj yazın. Mesajlarınızı mutabakata ilişkili olarak saklayın. E-postasını bilmediğiniz ya da faks ile mutabakat yapmayı tercih eden firmalara faks gönderin. Tüm yanıtlar kolaymutabakat’ta. Mutabakatın son günü otomatik faks gönderimi. KEP ile bilgilendirme mesajlarını gönderin. KEP ile mutabakat yanıtları sisteme kayıt edilsin.

6 Karşılaştırma Motoru. Ekstreleri Yükleyin. Karşılaştırma Parametrelerin Tanımlayın. Karşılaştırın. Sonuçları Değerlendirin. Paylaşın.

7 Türkiye’nin Mutabakat Portalı 42.000 + Mutabakat Yapılan Firma Sayısı 400.000 + Yapılan Mutabakat Sayısı 200 + Mutlu Müşteri Sayımız.

8 Türkiye’nin Mutabakat Portalı Tüm mutabakatların tek bir ortamda toplandığı Türkiye’nin mutabakat portalı. Bir çok firmadan gönderilen mutabakatlara tek bir hesaptan yanıt verme. Yanıt veren kullanıcı bilgilerini kullanarak alternatif kullanıcı önerebilme özelliği.

9 Kayıtlı Elektronik Posta ile Mutabakat %100 Kayıtlı Elektronik Posta ile yapılan mutabakatlarda %100 mutabakata cevap alma garantisi.

10 Çevremizi koruyalım. Kolaymutabakat kullanımı ile her yıl binlerce sayfanın tüketimini engelleyerek çevrenin korunmasına yardımcı olun.

11 Veri güvenliği bizim ilk önceliğimiz.

12 Mutabakatlara ucuz çözümler. İlave GiderTasarruflar Telefon Kağıt, Toner, Faks Zaman Kolaymutabakat Faturası % 90 ’a varan oranda zamandan, kağıt, faks, toner ve telefon masraflarından tasarruf edin. Kullandıkça öde sistemiyle, hiçbir taahhüt altına girmeden, kurulum, lisans, bakım vb ücret ödemeden kullan.

13 Mutlu müşterilerimizden bazıları.

14 Mutabakat yapmanın en kolay yolu. Herşey çok kolay! kolaymutabakat ile tanıştıktan sonraki haliniz. Şimdi değişim keyfini sürme zamanı.


"Herşey çok kolay! kolaymutabakat ile tanışmadan önceki haliniz. Şimdi değişim zamanı." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları