Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

SEÇİL ARICAN 1977 doğumlu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Ve Halkla İlişkiler mezunu. Üniversite 2. sınıfta hocası olan Betül Mardin’in.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "SEÇİL ARICAN 1977 doğumlu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Ve Halkla İlişkiler mezunu. Üniversite 2. sınıfta hocası olan Betül Mardin’in."— Sunum transkripti:

1

2 SEÇİL ARICAN 1977 doğumlu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Ve Halkla İlişkiler mezunu. Üniversite 2. sınıfta hocası olan Betül Mardin’in yanında başladığı kariyer serüveni boyunca, Strateji Tanıtım, İnsel PR, Rekta Ketchum, Team İletişim ve Contact Plus’ta lokal ve global birçok müşteriye hizmet verdi. Ardından General Mobile’da Kurumsal İletişim Direktörlüğü yaparak profesyonel hayatına noktayı koydu ve 2010 yılında Perla İletişim’i kurdu.

3 DİDEM YENİLEY 1976 doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunu. 2. sınıfta kesinlikle mimar olmak istemediğine karar vererek iletişim dünyasına adımını attı. PR ile başlayan kariyeri Rekta ve Leo Burnett’te reklamcı oldu. Orkid “Çocuk da yaparım kariyer de” ve Alo “Süper Anneler” gibi projeler de dahil, lokal ve global müşterilere hizmet verdi. Ülker’de Gazlı İçecekler Pazarlama Müdürlüğü yaptıktan sonra, çantasını sırtladı, biraz dünyayı gezdi. Son olarak FerYapı’da Pazarlama Direktörlüğü yaptıktan sonra 2015 yılında Perla İletişim’e ortak olarak katıldı.

4 Müşterilerimiz için tutarlı ve sağlam stratejiler, etkili ve yaratıcı çözümler üretip geliştirerek, entegre pazarlama iletişimi sunuyoruz. ‘‘ 2010,, dan bugüne...

5 HİZMETLERİMİZ 0 Ölçülebilir rekabetçi sonuçlar sağlayacak 0 iletişim stratejileri 0 kurumsal itibar yönetimi 0 basın ilişkileri 0 kriz yönetimi 0 etkinlik yönetimi 0 Dijital da dahil olmak üzere tüm mecralar için, etkin ve verimli bir şekilde uygulanabilecek iletişim faaliyetleri belirlemek, planlamak ve kampanyalar oluşturmak. 0 İhtiyacınız olan iletişim malzemelerini en doğru maliyetle, en kaliteli şekilde ve zamanında üretmek. 0 Sunulan hizmet ve ürünlerin etik ve hukuki uygunluğunu sağlamak ve kontrol etmek.

6 SİZİN İÇİN NE YAPACAĞIZ? 0 Bilinirliğinizi artıracağız 0 Medya ile sürdürülebilir, düzenli ve güvene dayalı bir iletişim kanalı oluşturacağız 0 Projelerinizi etkin bir biçimde hedef kitleniz ile buluşturacağız 0 Gündemde kalmanızı sağlayacak olası durumlarda kriz yönetimi yapacağız

7 ÇALIŞMA İLKEMİZ güvenilir danışman Hangi koşulda olursa olsun hızlı ve mükemmeliyetçi hizmet sunma anlayışından vazgeçmemek. Müşterilerimizle, pazarlamanın her alanında uzun vadeli ve yapıcı iş ortaklığı kurmak. Karşılıklı güven ve saygı ilişkisiyle markalarımız için değer yaratmak.

8 BASINDA BİZ

9 HÜRRİYET Data Expert Özel Haber Çalışması

10 VATAN Steigenberger Pre-Lansman

11 SABAH Steigenberger Pre-Lansman

12 HABERTÜRK Steigenberger Pre-Lansman

13 MİLLİYET Steigenberger Pre-Lansman

14 MİLLİYET Barut Hotels 40. Yıl Basın Lansmanı

15 EKONOMİST Barut Hotels 40. Yıl Basın Lansmanı

16 STAR Akşan Yapı- İzmir 35. Sokak Re-Lansman

17 YENİ ŞAFAK Akşan Yapı- İzmir 35. Sokak Re-Lansman

18 DÜNYA Akşan Yapı- İzmir 35. Sokak Re-Lansman

19 ZAMAN Arista Bomonti Basın Lansmanı

20 HÜRRİYET-HABERTÜK Arista Bomonti Basın Lansmanı

21 MİLLİYET Arista Bomonti Basın Lansmanı

22 VATAN Arista Bomonti Basın Lansmanı

23 HÜRRİYET AR Şirketler Grubu Röportaj Yansıması

24 HÜRRİYET Ar Şirketler Grubu Arbella Özel Haber Çalışması

25 VATAN Ar Şirketler Grubu Arbella Özel Haber Çalışması

26 HÜRRİYET AR Şirketler Grubu FULL Akaryakıt Lansman

27 HABERTÜRK-ZAMAN AR Şirketler Grubu FULL Akaryakıt Lansman

28 VATAN AR Şirketler Grubu FULL Akaryakıt Lansman

29 POSTA General Mobile Lansman

30 COSMOGIRL General Mobile Lansman

31 MİLLİYET-MARKETING TÜRKİYE General Mobile Lansman

32 ŞAMDAN General Mobile Reklam Çekimi Özel Haber Çalışması

33 REFERANSLARIMIZ 0 General Mobile 0 Data Expert 0 Sabah Yatakları 0 Korcan Turizm 0 Steigenberger Airport Hotel 0 Rox Hotel 0 Cathay Invest 0 FerYapı 0 Kırcı Jeneratör 0 Akşan Yapı 0 Yeni İnci 0 Full Akaryakıt 0 AR Şirketler Grubu 0 İSTA İnşaat (Arista) 0 Arbella 0 Arbel 0 Arcon London 0 Barut Oteller Grubu 0 Sezgin Saat 0 Favori Kuyumculuk

34 TEŞEKKÜRLER…


"SEÇİL ARICAN 1977 doğumlu. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Ve Halkla İlişkiler mezunu. Üniversite 2. sınıfta hocası olan Betül Mardin’in." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları