Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

HATİCE TUNCER 20110904056 Eğitsel İçerikli Siteler.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "HATİCE TUNCER 20110904056 Eğitsel İçerikli Siteler."— Sunum transkripti:

1 HATİCE TUNCER 20110904056 Eğitsel İçerikli Siteler

2  www.turkcedersi.gen.tr  www.dilimiz.gen.tr  www.eğitimsitem.com  bilgiyelpazesi.net  www.dersimizturkce.gen.tr  www.turkceciler.com  www.edebiyatogretmeni.net  www.turkceogretmeniyim.net

3 www.dersimiz.com  Dersimiz.com sitesi öncelikle orta okul öğrencilerinin yararlanabileceği bir düzeydedir.  Ödevler, çıkmış yazılı soruları, soru bankaları, eğitici oyunlar, Türkçe dersi ile ilgili akla gelebilecek her şey bu sitede var.  Güncel haberler, örnek tiyatro metinleri, şiirler, belirli gün ve haftalar ile ilgili yazılar bulunmaktadır.

4

5 www.bilgicik.com  Bu sitede Türk dili, Eğitim başlığı altında sunular, haberler, belirli gün ve haftalar, resimler vs bulunmakta, Teknoloji bölümünde ise bilgisayar ile ilgili ulaşabileceğimiz yardımcı bilgiler yer almakta, yine Ösym başlığı altında liseye hazırlık sorular, orta okul ders konuları bulunmakta, Edebiyat başlığı altında da bütün edebiyat konuları vardır.  Yine bu sitede Türkçe ile ilgili ulaşabileceğimiz atasözleri, deyimler, bilmece, hızlı okuma testleri gibi yardımcı olabilecek bölümler vardır.  Sayfanın yan tarafında kolaylıkla ulaşabileceğimiz rastgele yazılarda aradığımızı hemen bulabiliriz..

6

7 www.edebiyatdefteri.com  Bu site de diğer siteler gibi öğrencilerin yararlanması için kurulmuştur. Yan tarafta bölmeler verilip başlıklar halinde nelerin olduğu belirtilmiştir.  Bu sitede de resimli şiirler, sesli şiirler bulunmakta, makale, deneme, deneme, öykü, masal, anı, mektup, söyleşi yer almaktadır.  Son olarak kitap yorumları, kültür-sanat ile ilgili güncel haberler yer almaktadır.

8

9 Te ş ekkürler


"HATİCE TUNCER 20110904056 Eğitsel İçerikli Siteler." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları