Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Merkezi Uydu Yayın Sistemlerinde INFO Kanal Eklenmesi Hotel, site, toplu konut, AVM, Villa grubu, Fabrika.. gibi toplu yerleşim yerlerinde SMATV (merkezi.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Merkezi Uydu Yayın Sistemlerinde INFO Kanal Eklenmesi Hotel, site, toplu konut, AVM, Villa grubu, Fabrika.. gibi toplu yerleşim yerlerinde SMATV (merkezi."— Sunum transkripti:

1 Merkezi Uydu Yayın Sistemlerinde INFO Kanal Eklenmesi Hotel, site, toplu konut, AVM, Villa grubu, Fabrika.. gibi toplu yerleşim yerlerinde SMATV (merkezi uydu televizyon) tesisatına; Televizyon kanalları ile birlikte izlenen INFO kanalının ilavesi.

2 Konutlarda kullanılan

3 Mevcut Headend (Yayın Merkezi) veya dağıtım sistemine müdahale etmeden bir modülatör ile INFO kanalı.

4 HDMI, Analog A/V, RGB, S-VHS, USB Girişleri olan ve mevcut RF TV yayın bandında çıkış yapan modülatör.

5

6 . DVD, Video Kaynağı, PC, VCD veya Video-Sunum Yüklenmiş Flash bellek girişleri.. Site, kurum, AVM, Hotel yönetimince belirlenen herhangi bir uydu kanalı. (futbol, sinema, belgesel.. Gibi). HD kalitesinde çıkış kanalı.. LAN (yerel ağ) veya internet üzerinden erişim yaparak INFO kanal kaynağını kolaylıkla değiştirebilme imkanı.. Kolay kurulum. Ekonomik fiat.. Site, villa grubu, hotel, AVM, toplu konut yönetim ve işletme duyuruları.

7 . Ekranı ve klavyesi sayesinde modülatörü programlamak oldukça kolaydır.. Ethernet portu bulunur, lokal ağ veya internet üzerinden erişilebilir, tüm fonksiyonları kumanda edilebilir.. HDC üzerinde bulunan RF birleştirici sayesinde mevcut anten sinyallerinden modüle edilmiş kanallar kolaylıkla eklenebilir.. Bu birleştirici modulatör kapalı olsa bile çalışabilen pasif bir bileşendir.. Ayrıca diğer modülatör ve herhangi RF sinyalleri ile seri bağlanılarak SMATV sistemindeki bir koaksiyel kablodan geçen kanal sayısı istenilen miktarda arttırılmış olur.

8 IRENIS HDC encoder+ modulatör ile; TV uydu alıcıları, kapalı-devre televizyon kamera sistemleri (CCTV) ya da video oynatıcılardan alacağınız ses / video sinyallerini … DVB-C standardı kullanan herhangi bir TV'ye INFO kanal veya TV kanal ilavesi olarak gönderebilirsiniz.


"Merkezi Uydu Yayın Sistemlerinde INFO Kanal Eklenmesi Hotel, site, toplu konut, AVM, Villa grubu, Fabrika.. gibi toplu yerleşim yerlerinde SMATV (merkezi." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları