Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

7 Günlük, 7 Aylık, 7 Yıllık EVLİLİK. 7 günlük evli Seni Seviyorum 7 aylık evli Tabii ki, Seni Seviyorum. 7 yıllık evli Eğer seni sevmeseydim, çeker giderdim.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "7 Günlük, 7 Aylık, 7 Yıllık EVLİLİK. 7 günlük evli Seni Seviyorum 7 aylık evli Tabii ki, Seni Seviyorum. 7 yıllık evli Eğer seni sevmeseydim, çeker giderdim."— Sunum transkripti:

1 7 Günlük, 7 Aylık, 7 Yıllık EVLİLİK

2 7 günlük evli Seni Seviyorum 7 aylık evli Tabii ki, Seni Seviyorum. 7 yıllık evli Eğer seni sevmeseydim, çeker giderdim.

3 7 günlük evli İyi Akşamlar Sevgilim 7 aylık evli Merhaba, Bu gün her şey yolunda mı? 7 yıllık evli Bugün benim için posta var mı ?

4 7 günlük evli Sevgilim, Annen telefonda. 7 aylık evli Telefon senin için ! 7 yıllık evli Telefoooon !

5 7 günlük evli Seninle tam bir uyum içindeyiz! 7 aylık evli Seninle anlaşamıyorum ! 7 yıllık evli Aptal mısın, nesin???

6 7 günlük evli Bu elbiseyle güzel görünüyorsun. 7 aylık evli Yine mi yeni bir elbise? 7 yıllık evli Kaç Para ?

7 7 günlük evli Sevgilim, En sevdiğin filme gidiyoruz. 7 aylık evli Bu filmi seyretmek istediğine emin misin? 7 yıllık evli Hayır, bu akşam futbol maçı var !


"7 Günlük, 7 Aylık, 7 Yıllık EVLİLİK. 7 günlük evli Seni Seviyorum 7 aylık evli Tabii ki, Seni Seviyorum. 7 yıllık evli Eğer seni sevmeseydim, çeker giderdim." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları