Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Yapılan Çalışmalar Sunusu

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Yapılan Çalışmalar Sunusu"— Sunum transkripti:

1 Yapılan Çalışmalar Sunusu
Sosyal ve Kültürel Faaliyetler

2 Yapılan Çalışmalar Sunusu
Babam ve Atatürk konulu Turgut KAÇMAZ konferansı

3

4

5

6 Yapılan Çalışmalar Sunusu
Her ay bir şair etkinlikleri kapsamında kasım ayında Bedri Rahmi EYÜBOĞLU ve Aralık ayında Atilla İLHAN Şiir dinletileri yapıldı.

7

8

9 Yapılan Çalışmalar Sunusu
8. sınıf Deneme sınavlarında ilk kırk dereceyi paylaşan öğrencilerimizin ücretsiz olarak Bolu, Abant ve Gölcük gezisine getirilmesi

10

11 Yapılan Çalışmalar Sunusu
Okul web sitesinin güncellenmesi. Bundan sonra yapılan bütün çalışmalar günlük olarak yayınlanıyor ve iletişim kanalları açık tutuluyor.

12 Okul web sitesi anlık güncelleniyor

13 Yapılan Çalışmalar Sunusu
Öğretmenler günü nedeniyle hem ayrılan arkadaşların onore edilmesi hem de kaynaşma sağlanması anlamında öğretmenevinde yemek düzenlendi.

14

15 Yapılan Çalışmalar Sunusu
2. Dönem ile ilgili olarak drama ve skeç yarışması ve yetenek sizsiniz yarışma duyurusu yapıldı. Bu yarışmalarda final bölümleri öğrencilerimize 5 TL gibi sembolik bir ücretle sunulması ve okula gelir elde edilmesi amaçlanıyor.

16

17

18

19 Yapılan Çalışmalar Sunusu
Diğer etkinlikler ile ilgili planlamalar yapılması. Ödüllü Proje yarışması ve bilim şenliği Resim sergisi Teknoloji ve tasarım sergisi

20 Yapılan Çalışmalar Sunusu
Müzik dinletisi Sınıflar arası voleybol ve basket turnuvaları düzenlenmesi Kutlu doğum haftası programı Dergi çıkartılması

21 Okulun ekonomik yapısı ile ilgili yapılan çalışmalar
Okulun ekonomik yapısının rahatlaması için Abdi ipekçide iki gün kermes yapılması yaklaşık olarak tl gelir elde edilmesi Okul içi mantı günü yapılması. Yaklaşık olarak 350 TL gelir elde edildi.

22 Yapılan Çalışmalar Sunusu
Eğitim Öğretimde başarıyı artırmak için neler yapabiliriz? Eğitim öğretimde başarıyı artırmanın en önemli yolu sınıf rehberliği Veli görüşmeleri Ders çalışma programı ( tekrar defteri kontrolü yapılmalı) Davranış kontrolü defteri Kitap yazılısı 3 kitap önerisi verilip onlardan yazılı yapılıyor. Öğrencilerle bireysel görüşmeler Ev ziyaretleri (problemli öğrencilerde)

23 Yapılan Çalışmalar Sunusu
Yalan olan dünyadan alacağımız tek şey, yaptığımız şey olacaktır.   Bu anlamda okulumuzun eğitime gönül veren dostları ile bu yolculuğa çıkacağız. Bu yolculukta hedefe varmak için elimizden gelen herşeyi yapacağız. Her şey geleceğimiz olan çocuklarımız için. Bizlerle bu mutluluğu ve gururu yıllarca yaşamaya var mısınız?

24 Yapılan Çalışmalar Sunusu
Okula yapacağınız maddi katkılar geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitim ortamlarının daha iyi olması amacında kullanılacaktır.


"Yapılan Çalışmalar Sunusu" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları