Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Seni görmek sesini duymak Seninle bir defa kucaklaşmak Bir defa tebessümüne ulaşmak Tek dileğim tek muradım dı Umurunda değil mi gözlendiğin Yoksa benimkisi.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Seni görmek sesini duymak Seninle bir defa kucaklaşmak Bir defa tebessümüne ulaşmak Tek dileğim tek muradım dı Umurunda değil mi gözlendiğin Yoksa benimkisi."— Sunum transkripti:

1 Seni görmek sesini duymak Seninle bir defa kucaklaşmak Bir defa tebessümüne ulaşmak Tek dileğim tek muradım dı Umurunda değil mi gözlendiğin Yoksa benimkisi Ateşin suya olan aşkımıydı?..

2 Düşlerine yatan ben olurdum Görmeyince üzülür kahrolurdum Can evimden, canan evimden vurulurdum Umurunda değil mi özlendiğin Yoksa benimkisi Balığın ağlara mı vurulmasıydı?..

3 Ben seni Sen hep ellerimi seveceksin Belki de bir gün Haber vermeden gideceksin Umurunda değil mi bu seven Yoksa benimkisi Rüzgârın dağlara olan aşkımıydı?..

4 Nereden bilirdim gül yüzlüm, Senin aşk denilen duyguyu bilmediğini? Nereden bilirdim, sevdaya yabancılığını? Umurunda değilmi böyle bir sevda? Yoksa benimkisi kumun sele, Yaprağın yele mi vurulmasıydı aşkım… M.KARAMELEK


"Seni görmek sesini duymak Seninle bir defa kucaklaşmak Bir defa tebessümüne ulaşmak Tek dileğim tek muradım dı Umurunda değil mi gözlendiğin Yoksa benimkisi." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları