Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

SONY VEGAS PRO.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "SONY VEGAS PRO."— Sunum transkripti:

1 SONY VEGAS PRO

2 SONY VEGAS PRO Sony Vegas yüksek çözünürlüklü videolar ve Screencasts oluşturmak için en iyi programlardan biridir.

3 SONY VEGAS PRO Sony Vegas Pro kolay,güvenilir video düzenleme programıdır.Kendi filmlerinizi çekebilir, düzenleyebilir bunları yayınlayabilirsiniz. Sony Vegas Pro dünya çapında ün salmış program olup profesyonel video editörlerinin kullandığı programdır.Sadece video ile değil fotoğraflarınızı da düzenleyebilir Effect ekleyip onarmak mümkündür.Biraz karışık görünse de kullanımı oldukça basittir.Gerekli video kanallarında eğitim videoları vardır. En son çıkan sürümü Sony Vegas Pro 13'dür.Fakat yeni çıkan sürümlerde aşırı kasma olur ve kullanamazsanız.Ram'i yüksek olan bilgisayarlar da problem olmadan çalışmaktadır.

4 SONY VEGAS PRO Fakat Sony Vegas Pro düşük ramli bilgisayarlar da da rahatlıkla kullanılabilir.Bir çok kişinin bu programı kullanma amacı kısa introlar hazırlamaktır. Günümüzde herkes youtube kanalı açmaktadır,nedeni ise videolarına intro koymalarıdır. Ayrıca Youtube'da ''Sony Vegas İntro'' yazarsanız hazır introlar elde etmiş olabilirsiniz,videolarınız da rahatlıkla kullanabilisiniz İndirdiğiniz introyu SONY Vegas Pro'da açmak ve yazılarını değiştirebilirsiniz.

5 ♦ SONY VEGAS PRO ♦  Yazılımın altı sürümleri vardır. İlk sürüm 2006 yılında çıkmıştır Bu sürümler ; Sony vegas pro 8.0 Sony vegas pro 9.0 Sony vegas pro 10.0 Sony vegas pro 11.0 Sony vegas pro 12.0 Sony vegas pro 13.0

6 SONY VEGAS PROGRAMININ ÖZELLİKLERİ ;
- Özel efektler ve başlıklar ilave edebilme - Hızlandırma, yavaşlatma - Yakınlaştırma, döndürme, boyutlandırma gibi özellikler - Çoklu menüler - Asimetrik destek - Dış DV monitor desteği - Aynı anda birden fazla işlem yapabilme - Sınırsız sayıda işlemi geri alma veya ileri alma - Kolay çoklu medya yaratma - Video dosyalarında AVI, DV, SWF ve MPEG 1 & MPEG 2 formatlarında çalışma - Resim dosyalarında BMP, GIF, PSD, JPG formatlarında çalışma - Ses dosyalarında WAV, MP3, AIF, PCA, Ses CD'si formatlarında çalışma - İki boyutlu ve 3 boyutlu efektler - Ses ve medya dosyalarını senkronize etme - ve daha bir çok özellik.

7 SORU SONY VEGAS PRO PARDUS’A YÜKLENİR ‘Mİ?

8 HAZIRLAYAN EMRE KINA


"SONY VEGAS PRO." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları