Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Merhaba gülen gözlü arkadaşım,dudağındaki gülümsemeyi yitirmemişsin daha.Ne güzel dünyaya gülen gözlerle bakabilmek ve insanlara gülücükler.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Merhaba gülen gözlü arkadaşım,dudağındaki gülümsemeyi yitirmemişsin daha.Ne güzel dünyaya gülen gözlerle bakabilmek ve insanlara gülücükler."— Sunum transkripti:

1 Merhaba gülen gözlü arkadaşım,dudağındaki gülümsemeyi yitirmemişsin daha.Ne güzel dünyaya gülen gözlerle bakabilmek ve insanlara gülücükler saçabilmek senin gibi

2 Biliyorum, üzülüyorsun donuk gözlerle karşılaşınca
Biliyorum, üzülüyorsun donuk gözlerle karşılaşınca. Ne yapalım arkadaşım,herkes senin gibi olamaz . Duyabiliyorum " Hayır olmalı"dediğini.

3 Haklısın arkadaşım, aslında bütün insanlar senin gibi olmalı
Haklısın arkadaşım, aslında bütün insanlar senin gibi olmalı. Bilseler bir gülümsemeyle neler yapabileceklerini, bir çocuğun gözlerindeki ışıltıyı bir gülümsemeyle nasıl görebileceklerini,sıkıntılarla dolu bir insana nasıl dünyaları vereceklerini bilseler ve gülen gözlerin buzları nasıl erittiğini, yürekleri nasıl birleştirdiğini bilseler,kuşkusuz onlar da senin gibi olmak isterlerdi...

4 Ve sevgi saçıyorsun gülen gözlerinle arkadaşım
Ve sevgi saçıyorsun gülen gözlerinle arkadaşım. Saf ve hiç bir beklentisi olmayan bir çocuk gibi. Hayır arkadaşım, sevgi, yalnızca sevgiliye duyulmaz . Sevgi evrenselliktir..Hiç kimse altın yığınları gibi kasasına kilitleyemez onu.

5 Onun yeri yüreklerdedir
Onun yeri yüreklerdedir. Bir annenin yüreğindedir onun yeri, çocuğuna verebilmek için. Onun yeri bahçıvanın ellerindedir, sevgi tohumları saçabilmek için.

6 Evet. Sevgi her yerdedir. Yeter ki sen onu bulmak iste
Evet... Sevgi her yerdedir.. Yeter ki sen onu bulmak iste. Sevgiyi bulmak kolay...Güç olan onu elinde tutabilmekte. Unutma arkadaşım, sevgiyi duyabilmekle de iş bitmiyor... Sevgiyi göstermek de gerekir.Yaşam kısa arkadaşım bugün olan yarın yok.Sevgiyi göstermek beklemeye gelmez, yarın çok geç olabilir.Elindekini yitirmeden değerini bilmelisin.

7 Biliyorum arkadaşım, bana hak veriyorsun. Şimdi koş sevdiğinin yanına
Biliyorum arkadaşım, bana hak veriyorsun. Şimdi koş sevdiğinin yanına..Önce,ona gülen gözlerle sımsıcak bir gülümse ve "Seni seviyorum" deyiver.içinden gelen en sıcak sesinle.

8 Hayır bunlar gülünç şeyler değil arkadaşım
Hayır bunlar gülünç şeyler değil arkadaşım.. Seni seviyorum anne, baba, kardeşim, arkadaşım demek gülünç değil.Bu senin gibi bütün canlılara karşı sonsuz bir sevgi duyan bir insan için hiç de güç değil. Yalnızca biraz yürekli ol arkadaşım.

9 Bu,yalnızca yüreğinin buz kapladığını, taşlaştığını sanan insanlara biraz güç gelecektir, ama onlar da senin gösterdiğin yürekliliği gösterdiklerinde,yüreklerinde sevgi kıpırtılarını duyduklarında ve ağlamayı öğrenebildiklerinde inan herşey onlar için ve bütün insanlar için daha güzel olacak.

10 Evet arkadaşım, gülmek varken surat asmak niye, güldürmek varken ağlatmak niye, güzel sözler söylemek varken yürekleri kırmak niye? yaşam çok kısa arkadaşım..Ve bu dünyadaki hiç bir şey kırılan yüreklere değmez .

11 Şimdilik hoş çakal arkadaşım,yine gel
Şimdilik hoş çakal arkadaşım,yine gel Yanına senin gibi gülen gözlü, yüreği sevgi dolu insanları alıp yine gel olur mu? Beni çok bekletme...Çünkü yarın burada olamayabilirim SEVDİKLERİNE "SENİ SEVİYORUM" DEMEK iÇiN GEÇ KALMA ! Casper_m


"Merhaba gülen gözlü arkadaşım,dudağındaki gülümsemeyi yitirmemişsin daha.Ne güzel dünyaya gülen gözlerle bakabilmek ve insanlara gülücükler." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları