Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Şöhreti yakaladı "Buzda Dans" yarışmasında Zeynep Tokuş'un partneri olan Robert Beauchamp, programın sona ermesine rağmen şöhreti her geçen gün artıyor.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Şöhreti yakaladı "Buzda Dans" yarışmasında Zeynep Tokuş'un partneri olan Robert Beauchamp, programın sona ermesine rağmen şöhreti her geçen gün artıyor."— Sunum transkripti:

1 Şöhreti yakaladı "Buzda Dans" yarışmasında Zeynep Tokuş'un partneri olan Robert Beauchamp, programın sona ermesine rağmen şöhreti her geçen gün artıyor.

2 Anne karnında "Anne Karnında" adlı fotoğraf sergisi, önceki gün Levent'teki Kanyon Alışveriş Merkezi'nde açıldı. National Geographic Channel'da ilgiyle izlenen "Anne Karnında" belgesellerinin en muhteşem karelerinden oluşan sergiyi gezen Kadir İnanır, "Benim ebem, bizleri dünyaya getirirken bunları biliyor muydu" diye espri yaptı.

3 Polisin dur ihtarına ateşle karşılık vererek arabadan çıkan "Popstar", kendini savundu.

4 Selin Toktay Umre'ye gitti
Bir dönemin marjinal mankenlerinden Selin Toktay, ani bir kararla evlendiği Kayserili işadamı Ali Rıza Özderici ve eşinin ailesiyle Umre ziyareti için dün Arabistan'a gitti.

5 Cem'le görüşmüyoruz bile
Cem Yılmaz ile barıştıkları ve evleneceklerİ yönünde çıkan haberleri yalanlayan Dere, "Zaten uzun zamandır da görüşmüyoruz. Kimseyle birlikte değilim" dedi.


"Şöhreti yakaladı "Buzda Dans" yarışmasında Zeynep Tokuş'un partneri olan Robert Beauchamp, programın sona ermesine rağmen şöhreti her geçen gün artıyor." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları