Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

LÜTFEN CEP TELEFONLARIMIZI KAPATALIM veya KISALIM.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "LÜTFEN CEP TELEFONLARIMIZI KAPATALIM veya KISALIM."— Sunum transkripti:

1

2 LÜTFEN CEP TELEFONLARIMIZI KAPATALIM veya KISALIM

3 PETRA LIFE KATEGORİ MÜDÜRÜ CENGİZ EMRE

4

5

6

7 AlmanyaEstonyaİtalyaPolonya AvusturyaFinlandiyaGüney KıbrısPortekiz BelçikaFransaLetonyaRomanya Birleşik KrallıkHollandaLitvanyaSlovakya BulgaristanİrlandaLüksemburgSlovenya Çek CumhuriyetiİspanyaMacaristanYunanistan DanimarkaİsveçMalta

8

9

10 Yeni Menajerlik Kademeleri 1 Kasım 2011 tarihi itibari ile geçerlidir Yeni Menajerlik Kademeleri 1 Kasım 2011 tarihi itibari ile geçerlidir Kademe İsmiŞahsi Cirosu Grup CirosuPrim YüzdesiMTİ Yıldız Sponsor2501.500%2.5---- Ekip Lideri2503.000%630 Müdür Yardımcısı2507.500%96060 Müdür25015.000%12120120 Bölge Müdürü25030.000%14240240 Koordinatör25060.000%16450450

11

12 Sağlıklı Su, Sağlık Yaşam Semineri

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29 Petra Kristali

30 Vücudumuz ve Tuz. Yaşamımızı devam ettirebilmemiz için tuza ihtiyacımız var! NEDEN? Yaşam kaynağımız olan su, ancak yeterli miktarda ve sağlıklı tuzla birlikte görevini yerine getirebiliyor. Yaşayabilmemiz için gerekli olan enerji, su ve tuzun birlikteliğiyle ortaya çıkıyor. Vücudumuz, tüm organlarımızın çalışmasını sağlayan doğal enerjimizi su ve tuz olmadan üretemiyor!

31 Vücudumuz ve Tuz. Günlük tükettiğiniz tuz miktarı ne kadar dersiniz? Pişirdiğiniz yemeğe kaç kaşık tuz atıyorsunuz? Önünüze gelen yemeğin tadına bakmadan tuzluğa yöneliyor musunuz? Sabahları kaç zeytin yiyorsunuz?

32 Vücudumuz ve Tuz. Vücudunuzun ihtiyaç duyduğu günlük tuz miktarının yaklaşık 3,5 katı kadar tuz tüketiyorsunuz! Normal bireyler için günlük tuz ihtiyacı 3-7 gr. arasındadır. Ülkemizde yapılan araştırmalarda erkekler günlük 19.3 gr., kadınlar ise 16.8 gr. tuz tüketiyor. Ortalama tüketim miktarı ise 18 gramı buluyor.

33 Sağlığımızın Düşmanı: Rafine Sofra Tuzu. Akışkan olması ve nem tutmaması için alüminyum hidroksit; beyazlatmak için hidrojen peroksit gibi 11 yabancı madde ilave edilir. Rafine sofra tuzu, gördüğü işlemler sonrasında vücudumuzun ihtiyacı olan tüm doğal minerallerini kaybeder.

34 Sağlığımızın Düşmanı: Rafine Sofra Tuzu. Tüm bu işlemler ve ilaveler sonrasında rafine sofra tuzu vücudumuz için agresif bir madde haline gelir. Bağışıklık sistemimize zarar verir. Tüketilmesi vücudumuzun doğal minerallerinin ve enerjisinin kaybolmasına sebep olur.

35 Sağlığımızın Düşmanı: Rafine Sofra Tuzu. Aşırı rafine tuz tüketimi nasıl hasta yapar? Kemikler üzerinde kristalleşerek birikir. Vücutta hayvansal proteinlerle birleşerek ürik asit denen zararlı maddeye dönüşür. Vücuda yeterli su girmeyince vücut kendi hücrelerini suyunu kullanır. Susuz kalan hücre ölür!.

36 Tuzdan sürprizler…

37 Sağlığımızın Tadı Tuzu: Organik Petra Kristali.. Tüm dünyada Himalaya tuzu olarak bilinen doğal mineralli, %100 organik kristal tuz! Suda doğal mineral, yemeklerde organik tuz…

38 Sağlığımızın Tadı Tuzu: Organik Petra Kristali.. Doğanın modern dünyaya hediyesi! Organik Petra Kristali 256 milyon yıl önceki temiz deniz sularının aşırı güneş ısısıyla kuruması ve yüksek basınç altında kristalleşmesiyle oluşmuştur.

39 Sağlığımızın Tadı Tuzu: Organik Petra Kristali. Vücudumuzun ihtiyaç duyduğu 84 minerali içermekle kalmaz… Sağlıklı hücre oluşumuna katkıda bulunup, hücreleri oksijenle besler. Vücudun asit baz dengesine yardımcı olur. PH dengeler. Dolaşım sistemine, organların görevlerini yapmasına, kan basıncının dengelenmesine yardımcı olur.

40 Sağlığımızın Tadı Tuzu: Organik Petra Kristali. Vücutta biriken toksinlerin ve ağır metallerin dışarı atılmasına yardımcı olur. Hücre yenilemesini destekler; ölü hücreleri vücuttan atar.

41 Sağlığımızın Tadı Tuzu: Organik Petra Kristali. Petra Kristali + Su = Sole (Sıvı Güneş) Petra Kristali cam bir kavanoza konur, üzerini kapatacak kadar su eklenir. Bu karışım eriyemeyecek seviyeye geldiğinde %26 lık doymuşluğa ulaşmış demektir. Bu Petra Kristalli eriyik sıvıya “Sole” denir.

42 Sağlığımızın Tadı Tuzu: Organik Petra Kristali. Sole, Petra Kristali’nin kullanıma hazır halidir. Sole’yi, tuz kullanmanız gereken tüm gıdalarda kullanabilirsiniz. Ayrıca Petra Kristali’ni tuzlukta öğüterek yemeklerinizde de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

43 Sağlığımızın Tadı Tuzu: Organik Petra Kristali. Sağlıklı insanlarda ve tüm diğer rahatsızlıklarda… Günlük içmeniz gereken (vücut ağırlığınıza göre her 10 kg’a karşılık 0.4 litre sudur.) 1 litre suya 1 tatlı kaşığı Sole veya 0.5 gr. Petra Kristali katılmalıdır. Bu enerji ve yaşam kaynağı karışım sabah aç karına, yemeklerden yarım saat önce ve 1 saat sonra, birer bardak içilmelidir. Bu uygulama boyunca yemeklerde su içmemelisiniz!

44 Sağlığımızın Tadı Tuzu: Organik Petra Kristali. Yüksek tansiyonda… Günlük tüketilmesi gereken ortalama 2-3 litre suya 1 çay kaşığı Sole katarak düzenli içilmelidir. Vücudun ihtiyacı olan su ve mineraller hücreler tarafından alındığından hücrelerin kuraklığı giderilecek ve zamanla yüksek tansiyonda düzelme olacaktır.

45

46 URMOOR, YENİ YAŞAM RİTMİNİZ… Urmoor ürünleri insanlar, hayvanlar ve bitkiler gibi organik canlıların zararlı manyetik dalgalardan, olumsuz yüksek frekanslar ve ışınlardan etkilenmelerini engelleyen patentli bir teknoloji. Bu ürünler kalıcı olarak aktif edilmiş olup, yaşadığınız sürece sizi ve sevdiklerinizi korumaya kararlı..

47 Elektromanyetik kirlenme korkutuyor! Yüzyılın tehdidi; elektromanyetik kirlilik insan yaşamını kolaylaştırmak için geliştirilen teknoloji ürünü cihaz ve sistemlerin yaydığı elektromanyetik sinyaller, insan sağlığını ciddi şekilde tehdit ediyor. * Sakarya Üni. Elektrik-Elektronik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Osman Çerezci

48 Elektromanyetik Kirlilik Etrafımızı saran teknolojik cihazlar hayatımızı kolaylaştırırken, yaydıkları elektromanyetik dalgalarla vücudumuza ciddi zararlar veriyor. Elektromanyetik radyasyonu durdurmak mümkün olmasa da, zararlı etkilerinden korunmak mümkün. Cihazlarınıza URMOOR takın, vücudunuzu ve bağışıklık sisteminizi korumaya yardımcı olsun. Cep telefonları elektromanyetik dalgaları alıp vererek iletişim sağlar. Yani hem radyasyon kaynağı hem de radyasyon alıcısıdır. Cep telefonu konuşması anında radyasyon kafatasından beyine doğru ilerler ve hücrelerle etkileşir.

49

50 Elektromanyetik kirlilik sağlığımıza nasıl zarar verir? Yüzyılımızda, gelişen teknolojinin, hayatımızı kolaylaştırmak adına beraberinde getirdiği teknolojik ürünler aynı zamanda çevremizde büyük bir elektromanyetik kirlilik oluşturmaktadır. Günümüzde oldukça yaygın kullanılan cep telefonları, bilgisayar, saç kurutma makineleri, mikrodalga fırınlar, televizyonlar, ütüler, klimalar, fotokopi makineleri, otomobiller, yüksek gerilim hatları, baz istasyonları ve daha pek çok elektronik cihaz elektromanyetik radyasyon yayar. Baş ağrısı, yorgunluk, unutkanlık, nörolojik problemler, Alzheimer, kanser kısırlık (özellikle erkekler için) Birçok uzmanın ortak görüşüne göre 2mG değeri üzerindeki elektromanyetik radyasyona maruz kalmak, kanser olma riskini arttırır.

51 Elektromanyetik kirlilik sağlığımıza nasıl zarar verir? Bu cihazların yaydığı elektromanyetik radyasyonun vücudumuza verdiği potansiyel zararlar; stres, uykusuzluk problemleri, migren, cilt problemleri, hafıza kayıpları, kilo alımı problemlerinin yanı sıra hepimizin korkulu rüyası olan Parkinson, Alzheimer, felç, kanser, göz ve beyin tümörleridir. Elektromanyetik radyasyonun vücudunuza zarar verdiği potansiyel risklerden korunabilmeniz için size yardımcı olan URMOOR’ları kullanmanızı öneriyoruz.

52 Hamileler ve çocuklar… Elektromanyetik risk altında! Elektromanyetik radyasyonun gebe kadınlarda düşük, erken doğum ve anormal doğuma yol açtığı yönünde pek çok bilimsel çalışma vardır. Çocuklar ise, vücutlarındaki su oranının yüksek olması nedeniyle, elektromanyetik radyasyondan yetişkinlere oranla çok daha fazla etkilenirler: bağışıklık sistemleri bozulur, beyin tümörü riskiyle karşı karşıya kalırlar. Özellikle kafatası kalınlıkları yetişkinlere oranla 4 kat daha incedir ve çok daha ciddi etkilenirler.

53

54 Çocuklarımızın gelecekte yaşamlarını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri için onları elektromanyetik radyasyondan mümkün olduğunca uzak tutmalıyız. Elektrikli cihazların yaydığı elektromanyetik radyasyon nedeniyle en fazla etkilenen risk grupları içine hamileler ve gelişim çağındaki çocukların girdiği kanıtlanmıştır. Elektronik cihazlardan yayılan elektromanyetik radyasyona karşı gerekli önlemler alınırsa, endişe edilecek bir durum yoktur.

55 URMOOR Teknolojisi Elektromanyetik dalgalar durdurulamaz ama URMOOR ile zararlı etkileri azalır. Urmoor ürünleri, insanlar, hayvanlar ve bitkiler için tabi ve uyumlu hayat şartlarının yenilenmesine ve korunmasına hizmet eder. Bu ürünler, Walter Zapf’ın uzun seneler boyu süren araştırma ve geliştirmelerinin neticesidir. Yöntem, patent koruması altındadır; ürünler kalıcı olarak aktif hale getirilmiştir.

56 3150 URMOOR CEP TELEFONU KORUMA KALKANI

57 Cep telefonlarının olumsuz etkili, yüksek frekanslı alanlarına karsı koruma sağlayan urmoor handy chip. Uyumlu bilgi tayfı urmoor handy chip’in çevresine yayılır ve böylece insan bedeninin normal biyolojik sistemini, olumsuz etkili dijital yüksek frekans alanlarına karsı korur. Cep telefonlarının çekme ve verme özelliklerinde değişme olmaz. Anten sembolünü en iyisi cep telefonunuzun gövdesine, antene yakın bir yere yapıştırın. Urmoor handy chip’i kullanabilmeniz için, cep telefonunuzun arka kapağını açın ve urmoor handy chip’i pilin üzerine yapıştırın!

58 Beyin Analizleri 5 yaşında bir çocuk 10 yaşında bir çocuk Yetişkin kafatası kalınlığı 0.5 mm kafatası kalınlığı 1.0 mm kafatası kalınlığı 2.0 mm

59 Urmoor, cep telefonu anteninden yayılan ve yüzde 60'ı kafatasımız ve beynimiz tarafından emilen elektromanyetik dalgaları başımızdan uzağa yönlendirerek koruma sağlar. Cep telefonuna takılan ürün cep telefonunun kullandığı frekanslarda etkili oluyor ve bir filtre ve yansıtıcı görevi görüyor. Taşınabilir telefonlar, sinyal alışverişi yaparken radyo frekans radyasyon (RFR) yayarlar. Telefonun yaydığı radyasyon doku üzerinde ısı etkisi yaratır. Sizce vücudunuzun herhangi bir dokusunun (mesela beyninizin) sürekli ısıtılması nasıl bir zarara yol açar? Bu zararı gelecekte yaşayıp görmek mi, yoksa şimdiden önlem almak mı istersiniz?

60 Beyindeki Isı Değerleri 1. Genetik yapının bozulması, 2. Lenfoma kanseri, 3. Beyin bariyerinin zedelenmesi, 4. Kalp rahatsızlıkları, 5. Hafıza zayıflaması, 6. Beyin tümörü riski, 7. İşitme bozuklukları, 8. Embriyo gelişiminin zarar görmesi, 9. Kadınlarda düşük riskinin artması v.b. hasarlara yol açan bu radyasyonu engelleyerek sağlığınızın korunmasına yardımcı olur.

61 3151 URMOOR ELEKTRİKLİ CİHAZ KORUMA KALKANI – 4’LÜ SET

62 Urmoor Esmog insan bedeninin biyolojik ayar sistemini elektromanyetik kaçak ışınlardan korur, Walter Zapf Bioinformations-Technologie göre uygulanan özel işlem yöntemi sayesinde elektrikli ürünlerde, microdalga fırın, telsiz telefon, LCD, laptop gibi cihazlarda elektromanyetik dalgalara karşı kullanabilirsiniz. Urmoor esmog elektromanyetik ısınların üstünü örten bir bilgi spektrumuna sahiptir.

63

64 Hücre Analizleri NORMAL DEĞERLER RADYASYON ETKİSİNDE URMOOR KORUMASINDA

65 ELEKTRİKLİ EV ALETLERTİNİN UZAKLIĞA BAĞLI ETKİSİ MANYETİK ALAN ŞİDDETLERİ 15 cm30 cm60 cm120 cm SAÇ KURUTMA MAKİNESİ3001 TRAŞ MAKİNESİ10020 ÇAMAŞIR MAKİNESİ2071 BLENDER70101 KAHVE MAKİNESİ7102 BULAŞIK MAKİNESİ7 MUTFAK ROBOTU20104 MİKRODALGA FIRIN20040102 MİKSER100101 ELEKTRİKLİ FIRIN94 BUZDOLABI221 VANTİLATÖR 3 ÜTÜ81 ELEKTRİKLİ ISITICI100204 ELEKTRİK SÜPÜRGESİ30060101 KLİMA 3 RENKLİ TV 72 SİYAH - BEYAZ TV 3 BİLGİSAYAR EKRANI1452 PİL ŞARJ ALETİ303 CEP TELEFONU400 Bu tabloda yer alan değerler aynı elektrikli aygıtın onlarca marka ve modelinden alınan ölçümlerin ortalamasıdır. Kimi marka ve modeller bu değerlerin onda biri kadar manyetik alan oluştururken kimileride on katı fazla manyetik alan oluşturur. BİRİM: v/m (elektrik alan şiddeti)

66 3152 URMOOR GIDA DÜZENLEYİCİ

67 Urmoor kart ile tüm yiyecek ve içecekleri harmonize edebilirsiniz. Kahve ve çaydaki acılığı alır ve ağızda içim sonrası acı bir tat kalmasını engeller. Meyve ve sebze sularında daha yoğun bir tat ve aroma hissedilir. Urmoor kart ile harmonize edilmiş yiyecek ve içecekler mide dostudur. Etki: Yiyecek ve içecekleri Urmoor kartınızın üzerine yerleştirin ve üç dakika bekletin. Urmoor kartın içerisinde yüklü olan harmonize bilgisi yiyeceklere ve içeceklere nüfuz ederek onları düzenler.

68

69 ELEKTROMANYETİK KİRLİLİKTEN KORUNMA ÖNERİLERİ - Cep telefonu ve elektrikli cihazlarda Urmoor koruma kalkanları kullanın. - Cep telefonu kullanımını azaltın. (Elektromagnetik kirlilik kaynakları arasında en fazla risk cep telefonu kullanımı kaynaklıdır.) - Mikrodalga fırın çalışırken yakınında bulunmayın. - Çocukların televizyona yakın oturmasını engelleyin. - Başınız yatak odasında kablo ve prizlere yakın olacak şekilde uyumayın. - Elektromanyetik dalga yayan herhangi bir cihazın mümkün mertebe uzağında bulunun. - Radyasyondan korunmada beslenme önemlidir. Yüksek kalorili, özellikle kızartılmış gıdalar, mikrodalgada ısıtılan hazır gıdalar tüketmekten kaçının. - A, C ve E gibi vitaminlerin kullanımı kalsiyum ve magnezyum, bunun yanı sıra selenyum, germanyum, vanadyum gibi eser elementler serbest radikal oluşumunu engellemesi açısından gıdaya ilave olarak alınması uzmanlarca tavsiye edilmektedir.

70 URMOOR ile yaşam ritminizi düzenleyin, sağlığınızdan olmayın. Her an elimizin altında, yanı başımızda olan cep telefonları ve elektrikli aletler yaydıkları düzenli elektromanyetik dalgalarla insan sağlığında kalıcı hasarlar bırakıyor. Cihazlarınıza URMOOR takın, vücudunuzu ve bağışıklık sisteminizi korumaya yardımcı olsun.

71 TEŞEKKÜR EDERİZ

72 Cengiz Emre Tel 533 969 05 35 Mail cengizemre@ptr.com.trcengizemre@ptr.com.tr Tel 533 969 05 35 Mail cengizemre@ptr.com.trcengizemre@ptr.com.tr


"LÜTFEN CEP TELEFONLARIMIZI KAPATALIM veya KISALIM." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları