Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Okulumuz NİYAZİ TÜRKMENOĞLU ANADOLU LİSESİ Van’da en çok tercih edilen okullar arasındadır.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Okulumuz NİYAZİ TÜRKMENOĞLU ANADOLU LİSESİ Van’da en çok tercih edilen okullar arasındadır."— Sunum transkripti:

1 Okulumuz NİYAZİ TÜRKMENOĞLU ANADOLU LİSESİ Van’da en çok tercih edilen okullar arasındadır.

2 Her geçen yıl başarısı devam etmektedir YGS başarısı ve istikrarlı kadrosu nedeniyle okulumuz NİYAZİ TÜRKMENOĞLU ANADOLU LİSESİ daha çok tercih edilen okul olmuştur.

3 Okulumuz NİYAZİ TÜRKMENOĞLU ANADOLU LİSESİ 2014 yılı nakil işlemlerinden sonra, eğitim kalitesi, merkezi yapısı ve uygun kontenjan ’ı nedeniyle Anadolu liseleri arasında 1. sıraya yerleşmiştir.

4

5 Okulumuz NİYAZİ TÜRKMENOĞLU ANADOLU LİSESİ ‘ nin öğretmen kadrosu 7 yıldır istikrarlı bir şekilde eğitim vermektedir. Ayrıca gelişen ve tercih edilen yapısı ile her geçen yıl alanında uzman, özverili öğretmenler dahil olmaktadır.

6 Okulumuzda öğrenci sayısının ideal olması öğretmenlerimizin öğrencilerimize daha verimli vakit ayırabilmelerini sağlamaktadır.

7 Okulumuz kaliteli eğitimi, akıllı tahta ve tablet destekli dersleri, deneme sınavları ve rekabet ortamı ile üniversite başarısı yüksek bir okuldur

8 Okulumuz NİYAZİ TÜRKMENOĞLU ANADOLU LİSESİ hem üniversite yerleştirme başarısı hem de sportif faaliyet ve etkinliklerle öğrencilerimizin ve velilerimizin beğenisini kazanmıştır.

9 2015 yılı TEOG tercihlerinde ilk yerleştirme sonuçlarıyla da Anadolu liseleri arasında 1. olması öngörülmektedir.


"Okulumuz NİYAZİ TÜRKMENOĞLU ANADOLU LİSESİ Van’da en çok tercih edilen okullar arasındadır." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları