Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunucu Adı Soyadı Dersin Öğretim Üyesi: Prof.Dr. Canan ÇETİN İstanbul, yıl T.C. MARMARA ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ YÖNETİM ve ORGANİZASYON.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Sunucu Adı Soyadı Dersin Öğretim Üyesi: Prof.Dr. Canan ÇETİN İstanbul, yıl T.C. MARMARA ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ YÖNETİM ve ORGANİZASYON."— Sunum transkripti:

1 Sunucu Adı Soyadı Dersin Öğretim Üyesi: Prof.Dr. Canan ÇETİN İstanbul, yıl T.C. MARMARA ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ YÖNETİM ve ORGANİZASYON ANABİLİM DALI KONU ADI email

2 2 Slaytlarda kırmızı, sarı ve yeşil renklerini yanyana kullanmamaya özen gösteriniz. Gözleri rahatsız olan kişiler (renk körleri) göremeyebilirler. Slaytlar 7 kelime 7 satır, 8 kelime 8 satır, 9 kelime 9 satır, en fazla 10 kelime 10 satır olmalıdır. Girişten sonraki slayttan itibaren slayt numaraları verilmelidir. Örneğin toplamda 24 slayt varsa, 1/ 24, 2/24…. Gibi Alt bilgi olarak sunucuların mail adresleri yazılmalıdır. Slaytların sonunda kaynakça yer almalıdır.

3 3 Son slaytta da logolar yer almalıdır. Son slaytta yalnızca aşağıdaki ifade yer almalıdır: “Dinlediğiniz İçin Teşekkür Ederiz.”


"Sunucu Adı Soyadı Dersin Öğretim Üyesi: Prof.Dr. Canan ÇETİN İstanbul, yıl T.C. MARMARA ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ YÖNETİM ve ORGANİZASYON." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları