Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

80. YIL CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU OKULLAR HAYAT OLSUN PROJE RAPORU.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "80. YIL CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU OKULLAR HAYAT OLSUN PROJE RAPORU."— Sunum transkripti:

1 80. YIL CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU OKULLAR HAYAT OLSUN PROJE RAPORU

2 İLİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜN YÜRÜTMEKTE OLDUĞU “OKULLAR HAYAT OLSUN PROJESİ” KAPSAMINDA 2012 MAYIS AYINDA İLÇEMİZDE PROTOKOL YAPILMIŞTIR. Yapılan protokolle okulumuzun proje orta ğ ı Çerke ş Aytaç A. Ş. Olmu ş ve çalı ş malar ba ş lamı ş tır.

3 PLANLAMA AŞAMASI Okulumuz proje kapsamında Aytaç A.Ş. İle çeşitli toplantılar yapılarak yapılacaklar kararlaştırıldı. Buna göre; Okulumuzun özellikle arka bahçesi olmak üzere bahçesinin yeşillendirilmesine, Okul bahçesine kamelya yapılmasına, Bahçeye oturma bankı yerleştirilmesine Bahçeye yere monteli çöp kovaları alınmasına karar verilmiştir.

4 PLANLAMA AŞAMASI Diğer taraftan okulun bilgisayar laboratuarının öğrenci ve velilere açılmasına, Okul kütüphanesinin yenilenmesi de proje kapsamında okul olarak yapılan çalışmalar arasındadır.

5 OKUL BAHÇE DÜZENLEMESİ

6

7

8

9

10

11 Aytaç A.Ş tarafından okul bahçesine konulmak üzere 8 adet oturma bankı, 5 adet yere monteli çöp kovası siparişi verilmiştir.

12 BİLGİSAYAR LABORATUARI Okulumuz bilgisayar laboratuarına bir adet yazıcı konmuş olup, yapılan duyuru sonucunda öğrenci ve velilerin bilgisayar ve internet ortamından yararlanmaları sağlanmıştır. – ( Örneğin anket çalışmaları yapılmaktadır.)

13 KÜTÜPHANENİN YENİLENMESİ Okul kütüphanemiz daha geniş bir ortama alınmış olup, iç düzenlemesi ve kitap açısından zenginleştirilmesi çalışmaları devam etmekte olup proje sonunda öğretmen-öğrenci ve velilerin rahatlıkla kullanabilecekleri bir kütüphane oluşturulacaktır.


"80. YIL CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU OKULLAR HAYAT OLSUN PROJE RAPORU." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları