Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

29 MAYIS MARTI ŞENLİĞİ YÜKSEK SADAKAT KONSERİ 60. YIL ANADOLU LİSESİ.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "29 MAYIS MARTI ŞENLİĞİ YÜKSEK SADAKAT KONSERİ 60. YIL ANADOLU LİSESİ."— Sunum transkripti:

1 29 MAYIS MARTI ŞENLİĞİ YÜKSEK SADAKAT KONSERİ 60. YIL ANADOLU LİSESİ

2 OKULUMUZ 60. Yıl Anadolu Lisesi 1984- 1985 yılında eğitime başlamıştır bugüne kadar toplam 3500 mezun vermiştir. 60. Yıl Anadolu Lisesi 1984- 1985 yılında eğitime başlamıştır bugüne kadar toplam 3500 mezun vermiştir. İzmir’in en başarılı öğrencilerine ev sahipliği yapan okulumuz 800’e yakın öğrencisi ve 70’e yakın öğretim görevlisiyle eğitim öğretime devam etmektedir. İzmir’in en başarılı öğrencilerine ev sahipliği yapan okulumuz 800’e yakın öğrencisi ve 70’e yakın öğretim görevlisiyle eğitim öğretime devam etmektedir.

3 MARTI ŞENLİĞİ NEDİR? Okulumuzun kuruluşundan beri süregelen, her sene gerçekleştirilen geleneksel şenlik Öğrenciler tarafından organize edilip, spordan müziğe birçok etkinliğe ev sahipliği yaptığı için farklı okullardan da öğrencilerin ilgisini çeken organizasyon

4 GEÇMİŞ SENELERDE MARTI ŞENLİĞİ 2014 yılında Martı Şenliğine Başıbozuk grubu konser verdi. 2014 yılında Martı Şenliğine Başıbozuk grubu konser verdi. Gün boyu açık olan standlarda hem tanıtımlar hem de yemek servisleri yapıldı. Gün boyu açık olan standlarda hem tanıtımlar hem de yemek servisleri yapıldı. 1000’e yakın katılımla çeşitli sponsorlar tarafından kurulan standlarda ürün satışı yapıldı. 1000’e yakın katılımla çeşitli sponsorlar tarafından kurulan standlarda ürün satışı yapıldı.

5 MARTI ŞENLİĞİ ETKİNLİKLERİ ÖN GRUPLAR TANITIM STANDLARI YÜKSEK SADAKAT KONSERİ TURNUVALARYARIŞMALARTURNUVALARYARIŞMALAR SPONSOR ADI GEÇEN SÜRPRİZ HEDİYE ÇEKİLİŞİ

6 ÖNCEKİ ETKİNLİKLERDEN ÖRNEKLER NASUH MAHRUKİ BAŞIBOZUK

7 MESLEK TANITIM KONFERANSLARI BİLGİ YARIŞMALARINDA ÜSTÜN BAŞARILAR

8 OKULUMUZUN IZMIR GENELI BAŞARILARI

9 İzmir’in en başarılı Anadolu Lisesi İzmir’in en başarılı Anadolu Lisesi Genç kitlelere ulaşmak Genç kitlelere ulaşmak 2000’e yakın katılımcıyla gerçekleşecek konser 2000’e yakın katılımcıyla gerçekleşecek konser Geniş katılımcı profili : İzmir’deki diğer liselerden öğrenciler, 60. Yılın öğrencileri, yüksek mertebelerde çalışan mezun kitlesi Geniş katılımcı profili : İzmir’deki diğer liselerden öğrenciler, 60. Yılın öğrencileri, yüksek mertebelerde çalışan mezun kitlesi Okulumuzda yapılacak olan tanıtımlarda yer almada öncelik Okulumuzda yapılacak olan tanıtımlarda yer almada öncelik İnternetten canlı yayın İnternetten canlı yayın NEDEN SPONSOR OLMALISINIZ?

10 MARKAYA SAĞLANACAK FAYDALAR Bannerlar, flyerlar, spiderlar, roll up’larda logolar (Etkinlik boyunca) Bannerlar, flyerlar, spiderlar, roll up’larda logolar (Etkinlik boyunca) Etkinlik boyunca okul içi ve dışındaki brandada logolar Etkinlik boyunca okul içi ve dışındaki brandada logolar Çevreye asılacak afişlerde sponsor adları Çevreye asılacak afişlerde sponsor adları Firma adının, logosunun; Facebook, Twitter ve okulun resmi sayfasında güncellenerek döndürülmesi. Firma adının, logosunun; Facebook, Twitter ve okulun resmi sayfasında güncellenerek döndürülmesi. Basın ilanları(yerel gazeteler, web tv), şenlik afişlerinde logolar. Basın ilanları(yerel gazeteler, web tv), şenlik afişlerinde logolar. Mithatpaşa caddesi üzerinde bulunan okulumuz üzerine asılacak brandalar üstünde marka adının bulunması. Mithatpaşa caddesi üzerinde bulunan okulumuz üzerine asılacak brandalar üstünde marka adının bulunması.

11 BASIN ÇALIŞMALARI VE SOSYAL MEDYA Okul tanıtım videosunda yer alma. Okul tanıtım videosunda yer alma. Twitter, Instagram gibi sosyal ağlarda sponsor adının geçtiği hashtag oluşturma Twitter, Instagram gibi sosyal ağlarda sponsor adının geçtiği hashtag oluşturma Gazetelerin ve internet gazetelerinin sitelerinde bulunma Gazetelerin ve internet gazetelerinin sitelerinde bulunma Google Ads’de şenlik linkinde bulunma Google Ads’de şenlik linkinde bulunma

12 ANA SPONSORLUKLAR PLATINIUMSPONSORLUKGOLDSPONSORLUKSILVERSPONSORLUKBRONZSPONSORLUK

13  Etkinliğin isim hakkına sahip olma (Üniversiteler dışında eğitim kurumlarına verilmeyecektir.)  Tüm reklam alanlarının %50’sinin Platinium Sponsor’a ait olması.  Panel yapma hakkına sahip olması (Tüm okul öğrencilerinin katılımıyla düzenlenecek).  Okul içinde 1 hafta boyunca ve etkinlik süresince stand açma hakkı.  Sahne giydirmede sadece Platinium Sponsor’un logosu bulunması.  İzmir’in en seçkin öğrencilerinin iletişim bilgilerinin firma tarafından talep etme hakkı. Platinium Sponsorluk (20.000-… TL)

14 Etkinlik alanında afiş ve bayrak asma hakkı, Martı Şenliği kapsamında ve şenlik saatleri içinde okulda açılacak standlarda tanıtım imkanı (%25) Tanıtım videosunda yer alma ve web sitesinde bannerda logo bulundurma hakkı Etkinliğin alt dallarının isim hakkı (Örn:Rolex En tarz yarışması.) Tüm okul öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek panel yapma hakkı Basın ve sosyal medya için hazırlanan tüm dökümanlarda logosu yer alma Etkinlik alanında afiş ve bayrak asma hakkı, Martı Şenliği kapsamında ve şenlik saatleri içinde okulda açılacak standlarda tanıtım imkanı (%15) Tanıtım videosunda yer alma ve web sitesinde bannerda logo bulundurma hakkı Tüm okul öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek panel yapma hakkı Etkinlik alanında afiş ve bayrak asma hakkı, Martı Şenliği kapsamında ve şenlik saatleri içinde okulda açılacak standlarda tanıtım imkanı (%10) Tanıtım videosunda yer alma ve web sitesinde bannerda logo bulundurma hakkı GOLDSILVER BRONZ (10.000 - 20.000TL)(5.000-10.000TL) (2.000 – 5.000TL)

15 Stand Açma Payı (1.000 TL)  İzmir’in en seçkin öğrencilerinin iletişim bilgilerini elde edebilme.  Üniversitelerin hedef kitlesi olan okulumuz öğrencileri ile bir araya gelerek tanıtım yapma.  Mezunlarımızın çocukları ve yakınlarıyla bir araya gelme.  Banner, flyer,spiderlarda gün boyunca kurumun adının yer alması.

16 MARTI FEST’ Siz de Martı Şenliği’mizin bir parçası olun ve 60’lı olmanın gururunu bizimle paylaşın. Siz de Martı Şenliği’mizin bir parçası olun ve 60’lı olmanın gururunu bizimle paylaşın.


"29 MAYIS MARTI ŞENLİĞİ YÜKSEK SADAKAT KONSERİ 60. YIL ANADOLU LİSESİ." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları