Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

AFTER EFFECT ‘DE SMOKEY ETKİSİ

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "AFTER EFFECT ‘DE SMOKEY ETKİSİ"— Sunum transkripti:

1 AFTER EFFECT ‘DE SMOKEY ETKİSİ
Mert Emre Korkmaz NO:

2 ADIM:1 KOMPOZİSYON OLUŞTURMAK
Yeni kompozisyon yaratmak için ; Create’e tıklıyoruz ordan New composition u seçiyoruz.

3 Adim:2ADD VE FORMAT TİPİ
0 saniye olarak, comp merkezinde yeni bir metin katmanı oluşturmak için Katman> Yeni> Metin gidin. kelimeleri yazın boyutu, parça ve stil göre metne Karakter panelini kullanın.

4 ADIM:3 AYARLAMA Tüm metin tabaka Seçim aracı ile seçin. Timeline ile içinde metin katmanı aşağı döndürerek metin vurgulanır.-100 ile% Range Selector's Offset değerini ayarlayın.

5 Adım:4 Timeline boyunca 1 saniye olarak, Kronometre fareye bir anahtar kare eklemek için Ofset için. Daha sonra, 4 saniye boyunca hareket ve türü ifşa 100% ofset ayarlayın. Kontrol tıklatın. Keyframe Assistant> Kolay Azalan seçin. Şimdi, Ekle seçeneğine tıklayın Animator 1 yanındaki ve Açılır menü altındaki Emlak> Blur seçin.

6 Adım:5 Dumanlı KATI CREATE
Layer> New> Solid gidin. Zorunlu Boyut Yap düğmesini tıklatın siyah, adı "Smoke Solid" ve Tamam'a tıklayın. Effect> Noise ve Hububat> Fractal Noise gitmek Etkisi Denetimler panelinde, , Karmaşıklık için kontrast ayarlanır ve twirl Transform aşağı ve 160 Ölçeği ayarlayın.

7 Adım:6 DUMAN MASKESİ Araç Çubuğu ve Elips aracı seçin. Tıkla ve seçtiğiniz boyutta bir maske şekli oluşturmak için duman merkezi üzerinde sürükleyin.  Seçim aracını geri dönün ve Göz ikonuna tıklayın. duman maskesi kenarına çift tıklayın.metin satırının start üzerine sürükleyin ve devre dışı bırakın.

8 Adım:7 DUMAN MASKESİ Shift tıklayın. Animasyon- Keyframe Assistant- Kolay kolaylığı gidin. Mode sütununda, katman siyah kenarları kaldırmak için Ekran harmanlama modunun ayarlayın.

9 ADIM:8 KAPALI METİN  Metin yanındaki Animate tıklayın ve yine Opacity seçin. Shape Down yerine Rampa ayarlayın.

10 ADIM:9 BAŞLIK Katman> Yeni> Metin gidin. Bu bir katman üzerine tüm kelimeleri tutmak için dikkat ederek buna göre tarzı ana başlık ve ekleyin. Daha sonra, her bir "var" çeşitli hatlar için taban çizgisi kayması düzeltilmiş sonra İade önce daha önce bir kaç boşluk ekleyin.


"AFTER EFFECT ‘DE SMOKEY ETKİSİ" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları