Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Bir varmış bir yokmuş yemyeşil güzel mi güzel bir ormanda bir kurt ailesi varmış. Bir varmış bir yokmuş yemyeşil güzel mi güzel bir ormanda bir kurt ailesi.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Bir varmış bir yokmuş yemyeşil güzel mi güzel bir ormanda bir kurt ailesi varmış. Bir varmış bir yokmuş yemyeşil güzel mi güzel bir ormanda bir kurt ailesi."— Sunum transkripti:

1

2 Bir varmış bir yokmuş yemyeşil güzel mi güzel bir ormanda bir kurt ailesi varmış. Bir varmış bir yokmuş yemyeşil güzel mi güzel bir ormanda bir kurt ailesi varmış.

3 Kurt ailesinin dört çocuğu varmış ve hepsi de ayrı ayrı yiyecekleri seviyorlarmış. En küçük olanı yalnız süt, bir büyüğü patates, ortanca olan et, en büyükse yalnızca makarna yiyormuş.

4 Yıllar geçtikçe çocuklarının gelişiminde farklılıklar gözlemlemiş anne kurt. Birinin dişleri çok kuvvetli; fakat boyu kısa,

5 Birinin boyu uzun; ama gözleri az görüyor,

6 Öbürü oldukça şişman ve hantalmış,

7 Bir türlü kendilerine yetecek kadar güçlü olamadıklarından ve hala annelerinin bakımına muhtaç olduklarından ötürü bu dağ başında yalnız yaşıyorlarmış,

8 Bir gün en küçük kurt, annesine diğer yiyecekleri de denemek istediğini söylemiş; ağabeyleri gibi olmak istemiyor, okula gitmek, spor yapmak ve arkadaş edinmek istiyormuş.

9 Biliyor musunuz Ne olmuş? Tadına baktığı diğer yiyecekleri de çok sevmiş ve sonuçta güçlü kocaman bir kurt olmuş.

10 Hazırlayan: sevim ERGENE İyi günlerde kullanın arkadaşlar


"Bir varmış bir yokmuş yemyeşil güzel mi güzel bir ormanda bir kurt ailesi varmış. Bir varmış bir yokmuş yemyeşil güzel mi güzel bir ormanda bir kurt ailesi." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları