Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

İnsan beyni neler yapabiliyor …. Beyin neler yapabiliyor!Tuhaf görünse de sadece okumaya başlayın… İgnliiz Üineveerdtlserinin bir tensai hrarlefin hgnai.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "İnsan beyni neler yapabiliyor …. Beyin neler yapabiliyor!Tuhaf görünse de sadece okumaya başlayın… İgnliiz Üineveerdtlserinin bir tensai hrarlefin hgnai."— Sunum transkripti:

1 İnsan beyni neler yapabiliyor …

2 Beyin neler yapabiliyor!Tuhaf görünse de sadece okumaya başlayın… İgnliiz Üineveerdtlserinin bir tensai hrarlefin hgnai salıyra dmiziilş olğunduun öemnisz oludğnuu oayrta kydou. Bduara tek ömlnei ntoka ilk ve son hfiarn dğrou ydere osmldaıır. Gsötreii tmaamen salmçaık olbaiilr, ve sen ynie de pbromlseiz okyailusbirin.Bu haeflrri hraf oralak okumzdaımdğııan ve kmellireei büütn oalark alamıdılgzdığıan kanakyanlır.

3 Eğer bu sayfada bir şeyler dönüyorsa-hemen evinize gidin.Paydos saati gelmiş. (İyice bir bakın bakalım.. Aslında dönen bir şey yok!)

4 OPTİK YANILSAMALAR Gözlerini biraz yormaya ne dersin??? O zaman sakin bir şekilde şu resme bak!!!

5 aslında …

6 …hiçbir şey hareket etmiyor

7 ....yatay kırmızı çizgiler paralel mi, değil mi???

8 Ne görüyorsun?Bir spiral mi yoksa daireler mi?? Büyük daire kendinden küçük lila dairelerden oluşuyor.Bunlar düzenli olarak görünüp kayboluyor..

9 Ortadaki artı işaretine konsantre ol,Bir süre sonra lila çemberin YEŞİL olduğunu fark edeceksin!! Ortadaki artı işaretine bakmaya devam edersen lila çemberlerin tamamen kaybolduğunu göreceksin.Ve sadece aslında lila olan yeşil çemberin kaldığını..

10 Noktaya odaklanın ve kafanızı öne-arkaya doğru hareket ettirin…

11 Ve en iyisi en sonda geliyor…

12 Bu şimdiye kadar bilgisayar illüzyonlarından en iyisi.Şimdi söylenenleri yapın. * 1) Rahatla ve 35-30 saniye boyunca resimdeki dört küçük noktaya bak * 2) Sonra yakınındaki duvara bak (düz, tek renkli herhangi bir zemin de olabilir) * 3)Sonra daha açık renkte bir lekenin oluştuğunu fark edeceksin (yeterince uzun bak ama!) * 4) Birkaç defa göz kırp ve lekenin içinde hangi şeklin çıktığını gör. * 5)Ne görüyorsun? Ya da daha doğrusu KİMİ?

13 BİTTİ


"İnsan beyni neler yapabiliyor …. Beyin neler yapabiliyor!Tuhaf görünse de sadece okumaya başlayın… İgnliiz Üineveerdtlserinin bir tensai hrarlefin hgnai." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları