Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

 İnternet Haftası’nın Önemi/Amacı.  İnternet ile İlgili karikatürler/Açıklama.  İzmir’de İnternet Haftası Etkinlikleri.  İnternet Haftası ile ilgili.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: " İnternet Haftası’nın Önemi/Amacı.  İnternet ile İlgili karikatürler/Açıklama.  İzmir’de İnternet Haftası Etkinlikleri.  İnternet Haftası ile ilgili."— Sunum transkripti:

1

2

3  İnternet Haftası’nın Önemi/Amacı.  İnternet ile İlgili karikatürler/Açıklama.  İzmir’de İnternet Haftası Etkinlikleri.  İnternet Haftası ile ilgili yazı veya şiir.  Kaynakça.

4  Günümüzde internetin faydalarının tartışılmayacak derece de çok olduğunu ve internetin dünya tarihindeki belki de en önemli icattır. Bunun yanında aynı ölçüde zararları da çoktur. Dolayısıyla interneti bilinçli kullanma gerekir. İnternet haftasının amacı insanların interneti amacına uygun olarak bilinçli bir şekilde kullanılmaktadır.

5  İnternet bulununca işimiz kolaylaştı.  Teknolojinin baya geliştiği.

6  6-19 Nisan 2015 tarihleri arasında kutlayacağımız 10. "İzmir İnternet Haftası"nın bu yılki teması "Mobil Uygulamalar“ Etkinlik Takviminde çalışmalar düzenlendi.

7 İnsanların ekonomik, teknik ve toplumsal alanlardaki iletişiminde kullandığı ve bilimin temeli olan bilginin özellikle elektronik araçlar kanalıyla, düzenli ve akılcı bir şekilde işlenmesi bilimine bilişim adı verilir.

8 Bilim Bilim, bilgi pınarım Teknolojiyle varım Çağı yakalayarak İnsanlığa sunarım. Teknikle çalışalım Zamanla yarışalım İstençle ve coşkuyla Zirvede buluşalım. Muhsin Durucan

9  http://www.derszamani.net/bilisim-haftasi-ile-ilgili-yazi.html http://www.derszamani.net/bilisim-haftasi-ile-ilgili-yazi.html  http://egitimedair.net/index.php/belirli-g%C3%BCn-ve- haftalar/1611-internet-haftasi http://egitimedair.net/index.php/belirli-g%C3%BCn-ve- haftalar/1611-internet-haftasi  eodev.com eodev.com  mebk12.meb.gov.tr mebk12.meb.gov.tr  http://www.derszamani.net/ http://www.derszamani.net/  http://sinifogretmenim.com/siirler/4699-bilisim-haftasi- siirleri.htmlhttp://sinifogretmenim.com/siirler/4699-bilisim-haftasi- siirleri.html


" İnternet Haftası’nın Önemi/Amacı.  İnternet ile İlgili karikatürler/Açıklama.  İzmir’de İnternet Haftası Etkinlikleri.  İnternet Haftası ile ilgili." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları