Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Müzik Ağrı Dağı Efsanesi Yürekten gelir hani Duygular.. Satırlara dökmek istersin. Zaman gelir, canın önemi kalmaz.. Ama Yardan VAZGEÇEMEZSİN..!

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Müzik Ağrı Dağı Efsanesi Yürekten gelir hani Duygular.. Satırlara dökmek istersin. Zaman gelir, canın önemi kalmaz.. Ama Yardan VAZGEÇEMEZSİN..!"— Sunum transkripti:

1

2 Müzik Ağrı Dağı Efsanesi Yürekten gelir hani Duygular.. Satırlara dökmek istersin. Zaman gelir, canın önemi kalmaz.. Ama Yardan VAZGEÇEMEZSİN..!

3 En büyük Düsmanin Sana Yüregin olur.. Firtinalar koparır engelleyemezsin..! İlk kez tatmisindir bu Duyguyu.. Zaman zaman isyan edenlerdensin..

4 Gözyaşin birikip içine akar, Belkide en fazla ağlayanlardansın.. Güldüğün anlarda olacak elbette.. Sonuçta, sende bir İnsansin..!

5 İstemezsin, Yare actiğin Gözlerin.. Yari görmeden kapansın..!! Sakın.. Kadere sitem edeyim deme.. Bırakta, Felek UTANSIN..!

6 Hani; farkında olmadan bazen, Düsünceye dalarsın.. Dertlerin Denizinde, Bogulacaksın SANIRSIN..!!

7 Kıvrandıkca daha Çok batar, Bir türlü kurtulamazsın.. Çareyi Hayallerde.. Umutlarda ararsin Yanlızların yanlızı Sen..!!

8 Bende hep var olansın..! Sen.. herseyden vazgectigim anda, Tek geriye KALANSIN..! Diğer byEFSaNE PPS Sunumlar için buraya TIKLAYIN


"Müzik Ağrı Dağı Efsanesi Yürekten gelir hani Duygular.. Satırlara dökmek istersin. Zaman gelir, canın önemi kalmaz.. Ama Yardan VAZGEÇEMEZSİN..!" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları