Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

ESKİ EVLER. ESKİ EVLER Mİ DAHA İYİ,YOKSA YENİ EVLER Mİ? İkisinin de kendine özgü özellikleri vardı.Örneğin, eski evlerde soba kullanılırken, şimdi ise.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "ESKİ EVLER. ESKİ EVLER Mİ DAHA İYİ,YOKSA YENİ EVLER Mİ? İkisinin de kendine özgü özellikleri vardı.Örneğin, eski evlerde soba kullanılırken, şimdi ise."— Sunum transkripti:

1 ESKİ EVLER

2 ESKİ EVLER Mİ DAHA İYİ,YOKSA YENİ EVLER Mİ? İkisinin de kendine özgü özellikleri vardı.Örneğin, eski evlerde soba kullanılırken, şimdi ise kalorifer kullanılıyor.Eskiden çoğu evin bahçesi vardı ama şimdi zor bulunuyor.O yüzden eski evleri veya yeni evleri karşılaştıramayız.Ama çoğu kişiye göre yeni evler daha güzel ve kullanışlıdır.

3 E SKI EVLERDEN GÜNÜMÜZDEKI EVLERE Gelibolu’da eski bir ev İran’da 700 yıllık bir ev Bozdağan’ da bir ev Yeni bir apartman Eskideki evler ile şimdiki evler arasında çok fark vardır.

4 DEKORASYON Yeni evlerde,balkonlarda camlar kullanılmıştır(dekorasyon olarak). Eski evlere değişik şekiller verilmiştir.Çoğu eski ev ahşaptan yapılmıştır. Eskiden yerlere halılarda oturulurdu.Şimdi ise modern koltuklarda oturuyoruz.Eski zamanlarda sofrada yemek yenilirken, şimdi mağazalardan aldığımız güzelim masalarda oturuyoruz.


"ESKİ EVLER. ESKİ EVLER Mİ DAHA İYİ,YOKSA YENİ EVLER Mİ? İkisinin de kendine özgü özellikleri vardı.Örneğin, eski evlerde soba kullanılırken, şimdi ise." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları