Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

2154 senesinde artık hiçkimse kol saati takmak istemeyecek. Muhtelen çok hantal ve demode olacaklar. Geleceğin teknolojisi tırnak saatleri olabilir.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "2154 senesinde artık hiçkimse kol saati takmak istemeyecek. Muhtelen çok hantal ve demode olacaklar. Geleceğin teknolojisi tırnak saatleri olabilir."— Sunum transkripti:

1

2 2154 senesinde artık hiçkimse kol saati takmak istemeyecek. Muhtelen çok hantal ve demode olacaklar. Geleceğin teknolojisi tırnak saatleri olabilir.

3 En azından bu, Timex 2154: the Future of Time yarışmasına göre Timex ve tasarım sitesi Core77’nin düşüncesi İkili bu yarışmayı saat yapımının 150.yılını kutlamak amacıyla düzenlediler.

4 TX54 adındaki tırnak saati, Amerikalı tasarımcıların bir konsepti. Napoleon Merana, Steffen Schubert, and David Takacs tarafından tasarlanan saat, tırnağa takılacak şekilde tasarlanmış.

5 Kullanıcı, tırnağının ucuna basarak gece de rahatlıkla saati görebiliyor. Ayrıca kullanıcılar farlı renklere geçiş yapabiliyorlar.

6 Ayrıca saat tek kullanımlık olarak tasarlanmış. TX54 çok güzel bir konsept tasarım olmasına rağmen sayıların ne kadar küçük olacağı bir soru işareti.

7

8

9

10

11

12

13

14

15


"2154 senesinde artık hiçkimse kol saati takmak istemeyecek. Muhtelen çok hantal ve demode olacaklar. Geleceğin teknolojisi tırnak saatleri olabilir." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları