Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

ZORUMA GİDİYOR. ZORUMA GİDİYOR SENSİZ YAŞAMAK, BİLİYORUM GÜNAHI YOK BU ŞEHRİN, PARKLARIN, KUŞLARIN, AĞAÇLARIN, AMA YİNE DE NEYLERSİN. SEVEMEDİM.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "ZORUMA GİDİYOR. ZORUMA GİDİYOR SENSİZ YAŞAMAK, BİLİYORUM GÜNAHI YOK BU ŞEHRİN, PARKLARIN, KUŞLARIN, AĞAÇLARIN, AMA YİNE DE NEYLERSİN. SEVEMEDİM."— Sunum transkripti:

1 ZORUMA GİDİYOR

2 ZORUMA GİDİYOR SENSİZ YAŞAMAK, BİLİYORUM GÜNAHI YOK BU ŞEHRİN, PARKLARIN, KUŞLARIN, AĞAÇLARIN, AMA YİNE DE NEYLERSİN. SEVEMEDİM.

3 ZORUMA GİDİYOR SENSİZ SOLUMAK, NE OLUR ÜSTÜME ÇÖKMESİN KASVETİ HAVALARIN. RÜZGARLAR NEDEN BÖYLE SOĞUK, BULUTLAR BÖYLESİNE HIRÇIN.

4 ZORUMA GİDİYOR SENSİZ UYUMAK İSYAN EDİYOR KARANLIĞA GÖZLERİM. DAĞLARIN ARDINDA KALMIŞ UMUTLAR, UMUTLAR DA TÜKENMİŞSE NEYLERSİN.

5 ZORUMA GİDİYOR SENSİZ BU ŞEHİRDE BULUNMAK, TEKLİYOR ARTIK YORGUN YÜREĞİM. YOKLUĞUN, BEYNİME SAPLI SANKİ BİR MERMİ BUNA DA SEN YAŞAMAK DİYEMEZSİN.

6 ŞİMDİ YAPRAKLAR YEŞİL DEĞİL, ÇİÇEKLER RENKSİZ. AFYON KOKUYOR BÜTÜN ŞARAPLAR. FARKI KALMAMIŞ GECENİN, GÜNDÜZÜN. ÖLÜM KAPIMI ÇALIYORSA, HİÇ DERT DEĞİL, SENSİZLİK ZATEN ÖLÜM.,

7 SERSERİ BULUTLAR GİBİYİM. ZORUMA GİDİYOR SENSİZ YAŞAMAK. ENVER BİLGİN


"ZORUMA GİDİYOR. ZORUMA GİDİYOR SENSİZ YAŞAMAK, BİLİYORUM GÜNAHI YOK BU ŞEHRİN, PARKLARIN, KUŞLARIN, AĞAÇLARIN, AMA YİNE DE NEYLERSİN. SEVEMEDİM." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları