Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Bilgisayar Dersi 2.Sınıf 20110904019 Bedia Sibel Çalış 6.Sınıf cümlede anlam konusu.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Bilgisayar Dersi 2.Sınıf 20110904019 Bedia Sibel Çalış 6.Sınıf cümlede anlam konusu."— Sunum transkripti:

1 Bilgisayar Dersi 2.Sınıf Bedia Sibel Çalış 6.Sınıf cümlede anlam konusu

2 er/Online-6 er/Online-6 testleri.aspx testleri.aspx bolumu/ sinif-turkce-konu-anlatim.html bolumu/ sinif-turkce-konu-anlatim.html cumlede-anlam-konu-anlatim-video/ cumlede-anlam-konu-anlatim-video/ anlatimi anlatimi turkce-cumlede-anlam.html turkce-cumlede-anlam.html

3 turkce-dersi-cumlede-anlam-konu-anlatimi/ turkce-dersi-cumlede-anlam-konu-anlatimi/ ANLAM-KONU-ANLATIMI-CUMLEDE-ANLAM-YANSIT-ANLAT ANLAM-KONU-ANLATIMI-CUMLEDE-ANLAM-YANSIT-ANLAT anlam-konu-anlatimi.htmlhttp://www.sanalkaynak.org/ sinif-turkce-cumlede- anlam-konu-anlatimi.html anlam-konu-anlatim-videosu.html anlam-konu-anlatim-videosu.html anlam-konusu-ders-anlatimi/ anlam-konusu-ders-anlatimi/ anlam-konu-anlatim.html anlam-konu-anlatim.html testler/1154-cumlede-anlam-konu-anlatim-ve-ornek-sorular- ve-cozumleri.html testler/1154-cumlede-anlam-konu-anlatim-ve-ornek-sorular- ve-cozumleri.html

4 1)http://www.ilketkinlik.com/anasayfa/yazigoste r/6-Sinif-Turkce-Cumlede-Anlam-Konu-Anlatimi Konu açık ve net bir şekilde anlatılmış. Örneklerde farklı bir renk kullanılarak ayırt edilmesi kolaylaştırılmış. Konu ile ilgili atasözlerine de yer verilmiş.

5 2)http://www.konuanlatimi.gen.tr/6-sinif- turkce-cumlede-anlam-konu-anlatimi Konular dakikalık videolarla anlatılmıştır. Öğrencilerin dikkatini canlı tutacak biçimde anlaşılır ve kısa tutulmuştur. Gereksiz reklamlara yer verilmemiştir.

6 3)http://www.bilgicik.com/yazi/6-sinif- cumlede-anlam-konu-anlatimi/ Konu 6.sınıf öğrencilerinin kapasitelerine uygun anlatılmıştır. Konu ile ilgili soru ve örneklere yer verilmiştir Renkli resimler de kullanılarak görselliğe önem verilmiştir.


"Bilgisayar Dersi 2.Sınıf 20110904019 Bedia Sibel Çalış 6.Sınıf cümlede anlam konusu." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları