Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

TRABZON İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AR-GE BİRİMİ. EK PUAN NEDİR? “ Mesleki ve Teknik Okul” mezunları bazı bölümleri tercih ettiklerinde Ortaöğretim Başarı.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "TRABZON İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AR-GE BİRİMİ. EK PUAN NEDİR? “ Mesleki ve Teknik Okul” mezunları bazı bölümleri tercih ettiklerinde Ortaöğretim Başarı."— Sunum transkripti:

1 TRABZON İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AR-GE BİRİMİ

2 EK PUAN NEDİR? “ Mesleki ve Teknik Okul” mezunları bazı bölümleri tercih ettiklerinde Ortaöğretim Başarı Puanı (OBP) 0.06 katsayısıyla çarpılarak ek puan verilmektedir.

3 OKUL BİRİNCİSİNE EK PUAN

4 OKUL SONUNCUSUNA EK PUAN

5 BİLİŞİM TEKNOLOJİSİ MEZUNLARININ EK PUANLA YERLEŞEBİLECEKLERİ LİSANS PROGRAMLARI

6 ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ MEZUNLARININ EK PUANLA YERLEŞEBİLECEKLERİ LİSANS PROGRAMLARI

7 GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİLERİ MEZUNLARININ EK PUANLA YERLEŞEBİLECEKLERİ LİSANS PROGRAMLARI

8 TESİSAT VE İKLİMLENDİRME TEKNOLOJİLERİ MEZUNLARININ SINAVSIZ GEÇİŞLE YERLEŞEBİLECEKLERİ ÖN LİSANS PROGRAMLARI

9 MUHASEBE VE FİNANSMAN MEZUNLARININ EK PUANLA YERLEŞEBİLECEKLERİ LİSANS PROGRAMLARI BANKACILIK VE SİGORTACILIK (YGS-6)BANKACILIK (YGS-6)ULUSLAR ARASI FİNANS (YGS-6)BANKACILIK VE FİNANS (YGS-6)BANKACILIK VE FİNANSMAN (YGS-6)SERMAYE PİYASALARI VE PORTFÖY YÖNETİMİ (YGS-6)SİGORTACILIK (YGS-6)SİGORTACILIK VE RİSK YÖNETİMİ (YGS-6)SERMAYE PİYASASI (YGS-6)SERMAYE PİYASASI DENETİM VE DERECELENDİRME (YGS-6)GÜMRÜK İŞLETME (YGS-6)ULUSLAR ARASI TİCARET (YGS-6)ULUSLAR ARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK (YGS-6)ULUSLAR ARASI TİCARET VE LOJİSTİK (YGS-6)MUHASEBE (YGS-6)MUHASEBE BİLGİ SİSTEMLERİ (YGS-6)MUHASEBE VE FİNANSAL YÖNETİM (YGS-6)


"TRABZON İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AR-GE BİRİMİ. EK PUAN NEDİR? “ Mesleki ve Teknik Okul” mezunları bazı bölümleri tercih ettiklerinde Ortaöğretim Başarı." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları