Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

1982 doğumlu Hyeon Bin daha önce Daddy- Long-Legs (2004) ve Spin Kick (2004) rol alsada 1988 doğumlu Lee Yeon-hee'nin ilk filmi olan Bir Milyonerin.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "1982 doğumlu Hyeon Bin daha önce Daddy- Long-Legs (2004) ve Spin Kick (2004) rol alsada 1988 doğumlu Lee Yeon-hee'nin ilk filmi olan Bir Milyonerin."— Sunum transkripti:

1

2

3 1982 doğumlu Hyeon Bin daha önce Daddy- Long-Legs (2004) ve Spin Kick (2004) rol alsada 1988 doğumlu Lee Yeon-hee'nin ilk filmi olan Bir Milyonerin İlk Aşkı öyle gözüküyorkü sinema yaşamlarındaki özel yapımlardan biri olarak kalacak hep. born in 1982, Hyun Bin before Daddy-Long-Legs (2004) and Spin Kick (2004) was released in 1988, the role Lee Yeon-hee's debut film is a millionaire's first love is always special in their lives will remain as one of the cinema productions.

4

5 Aslına bakılırsa filmi izledikten sonra ilk yaptığım iş Lee Yeon-hee'nin acaba başka filmi varmıdır? Türkçeye çevrilmiş midir diye aramak oldu. As a matter of fact, the first thing I did after watching the movie job, Lee Yeon-hee, I wonder is there any other movie? It was translated to other languages to search

6

7 Kesinlikle kişisel olarak takip edilmesi gereken bir yüz lakin 2005 ve 2006 yılında oynadığı dramalar dışında bu güzel yüzü izleyememek büyük şansızlıktı ki viyonda olan" M" filmi ile yeniden onu beyazperdede görmek insanı mutlandırıyor.

8 Definitely should be followed as a personal face, but in 2005 and 2006 played in dramas outside this pretty face not being able to say the "M" in the film the big viyonda your case is very serious and I'm happy to see him on screen again

9

10 1960 doğumlu yazar ve yönetmen Kim Tae-gyoon'un son filmi olan Bir Milyonerin Aşkı filmini beğenirseniz eğer gözleriniz hemen 1998 yapımı First Kiss, 2001 yapımı Volcano High ve 2004 yapımı Temptation of Wolves'ı arayacaktır.Fakat hevese kapılmanızı önermem hiç birini Tüekçe altyazı ile izleme şansına sahip değiliz.

11 1960-born writer and Director Kim Tae- gyoon's last film, the love of A Millionaire if you like the movie if your eyes are just the 1998 First Kiss, 2001 film Volcano High and will look for the 2004 film, the Temptation of Wolves.But I don't recommend any of you must be feeling longing have a chance of not tracking with subtitles in Turkish.

12

13

14

15 18 yaşına bastığının ertesi günü büyükbabasının vasiyeti kendisine okunan Kang Jae-kyung büyük şaşkınlık yaşar.

16 at the age of 18, a day after his grandfather's will, he read bastığının Kang Jae-kyung's big surprise.

17

18 Mirasın hepsinin koşulsuz olarak tek varis olan kendisine verileceğini düşünen Kang Jae-kyung vasiyetname içerisindeki şartları sağladığı taktirde mirasın sahibi olabilecektir.Aksi taktirde mirasın hepsi hayır kurumlarına bırakılacaktır.

19 He will be the only heir who unconditionally all the heritage-minded Kang Jae-kyung will be provided by the terms of the heritage will be the owner.Otherwise, the legacy will be all charities.

20

21 Vasiyetnameye göre; varis GangWondo'daki Boram Lisesi'ne nakledilecek ve bir yıl sonra mezun olacaktır.Bu süre zarfında altındaki spor arabasını, kral dairesini, yazlık evini, kredi kartlarını ve miras kapsamındaki diğer tüm varlıklardan mahrum olacaktır.

22 Coding; varicose veins GangWondo on Min will be graduating from high school, and a year later to be posted.During this time at the bottom of the sports car, the King's apartment, holiday house, credit cards and all other entities will be deprived of the scope of inheritance.

23

24 Kang Jae-kyung mirasa sahip olmak için vasiyetnamede yazan Kore'nin uzak taşralarından Boram'a otobüsle uzun bir yolculuk yapar.İlk başlarda eski alışkanlıklarını devam ettirmek istesede Boram kasabasında geçireceği bir yıl, Kang Jae-kyung'un mirasa uzandığı değil geçmişine, hatıralarına, aşkına ve çocukluğuna uzandığı bir yıl olacaktır.

25 Kang Jae-kyung of Korea in probate, to stay away from the heritage written by taşralarından makes a long journey by bus to Batula. initially, the old habits will spend a year in town want to Min, Kang Jae- kyung is not for the sake of history, memories, and heritage goes back to his childhood where he will be a year.

26

27 Boram kasabası insanların bir birine yardım ettiği, kimsenin başkasına kin beslemediği Seul'e uzak bir yerdir.Kang Jae-kyung için bu kasabada zaman geçirmek yaşam standartı düşünüldüğünde imkansıza yakındır.Kendini okuldan attırmak için sınıf içerisinde gözüne kestirdiği Myung-sik'i kavgaya davet eder.

28 One of the people helping the town, one min away to a remote place to sell and a grudge against Seoul.Kang Jae-kyung to spend time in this town is close to impossible, considering the life standard.To school classroom in the eye itself well Myung-sik invites to fight.

29

30

31 Boram'daki tek benzin istasyonunda çalışan Eun-hwan ile daha önce Seul'deki kendi otelinde bir kez karşılaşan Kang Jae-kyung okul müsamereleriyle birlikte daha da yakınlaşacaktır.Yıl sonu müsameresi için yaptıkları provalardan birinde aniden rahatsızlanı bayılan Eun-hwan'ı sırtında hastaneye götürür.Kısa süre sonra Eun- hwan'ın Hipertropik kardiyomiyopati ( Kalp adelesinin hastalıklarına kardiyomiyopati denir.) hastası olduğunu öğrenir.

32 Min on all gas station employee Eun-hwan at Seoul's own once before with that Kang Jae-kyung school müsamereleriyle more with yakınlaşacaktır.By the end of the year, play one of their rehearsals to love Eun-hwan back suddenly rahatsızlanı takes you to the hospital.Soon after, Eun- hwan's Hypertrophic cardiomyopathy (heart disease, cardiomyopathy is called adelesinin.) is a patient.

33

34 10 gece sonra geriye dönmek için sözverdiği aşkına 10 yıl sonra dönen Kang Jae-kyung'un artık hayattaki tek amacı Eun-hwan'ın yaşamasını sağlamaktır.Bu amaç için mirası bile göz ardı etmekten sakınmayacaktır.

35 After 10 nights for the sake of sözverdiği for 10 years after returning back Kang Jae-kyung is no longer the only aim in life, Eun-hwan n is to live.For this purpose, even to ignore the legacy of engaging in

36

37

38 Zaman zaman insanın yüzünde tebessüm bırakkan, ama ikinci yarısından sonra gözyaşlarınızı genzinize düğümleyebileceğiniz çok romantik, çok hüzünlü, çok sevdiğim bir film.

39 With a smile on your face when people bırakkan, but the second half, and then save your tears for genzinize düğümleyebileceğiniz a very romantic, very sad, I loved the movie.

40

41 -Sebebini bilmesem de seni çok seviyor ve özlüyorum. -Yağmur yağıyor.Ama bu yağmur kalbimin sana duyduğu ateşi söndüremiyor. -Bir evi bir saat gözlersen röntgenci damgası yersin.Bunu senin için tam iki kez yaptım.Haydi, rüyalarımda beni takip etmeyi bırak.Seninle birlikte olmak, gecelerin gündüze dönmesi gibi.Şimdi artık gözlerim kapalıyken de görebileceğime inanıyorum.

42 -Why didn't he loves you very much and I miss it. -It's raining.But the rain my heart needs you can't fire. -A House for an hour he's called a stalker.I did two times for you.Come on, stop following me in my dreams.To be with you, nights like return day now with my eyes closed I believe that phrase, too.

43

44


"1982 doğumlu Hyeon Bin daha önce Daddy- Long-Legs (2004) ve Spin Kick (2004) rol alsada 1988 doğumlu Lee Yeon-hee'nin ilk filmi olan Bir Milyonerin." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları