Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Photos personnelles Images de Maramures, Roumanie Texte reçu par mail Texte : Auteur Inconnu Tıklayınız lütfen 86400 euros Chante Grigore Lese.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Photos personnelles Images de Maramures, Roumanie Texte reçu par mail Texte : Auteur Inconnu Tıklayınız lütfen 86400 euros Chante Grigore Lese."— Sunum transkripti:

1

2 Photos personnelles Images de Maramures, Roumanie Texte reçu par mail Texte : Auteur Inconnu Tıklayınız lütfen euros Chante Grigore Lese

3 Bir bankanın size her gün Euro tutarında bir kredi açtığını hayal ediniz.Sadece uymanız gereken iki kural var.

4 Birinci kural : Gün içinde harcayamadıklarınızın hepsi akşam sizden geri alınacaktır. Hileye başvurmak yok, bu parayı başka bir hesaba aktaramazsınız, harcayamazsınız, ama her sabah uyandığınızda banka size Euro tutarında yeni bir kredi açacaktır.

5 İkinci kural : Banka size haber vermeksizin bu “oyunu” her an bitirebilir ; herhangi bir anda size yeter artık bitti diyebilir,hesabı kapatabilir ve yenisini de açmaz.

6 Bu durumda ne yapardınız ? Hoşunuza gidecek şeyleri yapmak için bu paranın her kuruşunu sarf ederdiniz ve sevdiklerinize hediyeler alırdınız. Her santimini yaşamınıza ve yakınlarınıza mutluluk getirecek şekilde harcardınız, değil mi ?

7 Her sabah hepimizin sahip olduğumuz bu sihirli banka zamandır !

8 Her sabah uyandığımızda hepimizin saniye yaşam kredimiz vardır ve akşam uyuduğumuzda ertelemesi olmaz bunun. Gün içinde yaşanmayanlar artık kaybedilmiş sayılır,yarın yeniden başlar.

9 Her sabah, bu mucize yeniden başlar. Bu değiştirilmesi mümkün olmayan kurallar ile oynamaya başlarız : Banka bizi uyarmaksızın her hangi bir zamanda hesabı kapatabilir ; yaşam her an durabilir. Bu durumda, bize günlük olarak verilen bu saniye ile ne yapmalıyız ?

10 Yaşam kısadır, hatta zamanı vakit geçirmek için uzun bulanlar için bile … O zaman bunu iyi değerlendiriniz !

11 Her gününüz en güzel olsun! Tercüme:Yusuf Haznedaroğlu Créations DELIA

12


"Photos personnelles Images de Maramures, Roumanie Texte reçu par mail Texte : Auteur Inconnu Tıklayınız lütfen 86400 euros Chante Grigore Lese." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları