Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Bu hikaye bir babanın para ve değerli bir eşyayı kaybettiği için 5 yaşındaki kızına ceza verdiği zaman meydana geldi. Paranın bulunamadığı zor zamanlardı..

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Bu hikaye bir babanın para ve değerli bir eşyayı kaybettiği için 5 yaşındaki kızına ceza verdiği zaman meydana geldi. Paranın bulunamadığı zor zamanlardı.."— Sunum transkripti:

1

2 Bu hikaye bir babanın para ve değerli bir eşyayı kaybettiği için 5 yaşındaki kızına ceza verdiği zaman meydana geldi. Paranın bulunamadığı zor zamanlardı..

3 Noel gecesiydi, ertesi sabah küçük kız babasının yanına gelerek bir kutu uzattı ve > dedi.

4 Baba hoşnut bir şaşkınlıkla baktı ama kutunun boş olduğunu görünce çok alındı;

5 Çok kaba bir şekilde: >

6 Küçük kız yaş dolu gözlerle aşağıdan yukarı bakarak: > dedi.

7 Babası o an hemen çömeldi, kızını kucakladı ve özür diledi.

8 Hayatının diğer kalan kısmında Baba bu kutuyu hep başucunun yanında sakladı ve her kötü hissettiğinde veya kendini kalpsiz biri olarak hissettiğinde, kutuyu açar ve kızının içine ne kadar çok sevgi doldurduğunu hatırlayarak içinden bir öpücük alırdı...

9 Her birimizin içinin çocuklarımızın, ailemizin, arkadaşlarımızın ve Tanrı’nın sonsuz sevgisi ve öpücükleri ile dolu birer kutusu var.

10 Dünyada olmasına imkan olan şeylerden daha önemlisi yoktur


"Bu hikaye bir babanın para ve değerli bir eşyayı kaybettiği için 5 yaşındaki kızına ceza verdiği zaman meydana geldi. Paranın bulunamadığı zor zamanlardı.." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları