Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

İmza: Kızın Babamıza söylemek isteyip de söyleyemediklerimiz... İmza : Kızın.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "İmza: Kızın Babamıza söylemek isteyip de söyleyemediklerimiz... İmza : Kızın."— Sunum transkripti:

1 İmza: Kızın Babamıza söylemek isteyip de söyleyemediklerimiz... İmza : Kızın

2 Biz Kimiz? Selgin Gökdere Biber 38 yaşında, mesleği olan doktorluğu bir süre önce terk etmiş, 2 çocuk annesi bir edebiyat aşığı. Ana branşı nöroloji. Bir ilaç firmasında medikal müdür olarak çalışıyor, okuyor, yazıyor, çok seyahat ediyor ve türlü karışımlar yaparak yemek pişirmeyi çok seviyor. Lezzetli Öyküler isimli bir de kitabı var. Defter isimli blogunun adresi: www.s elgin gb.com Esra Aylin Akalın 38 yaşında, Boğaziçi Ekonomi mezunu. 11 yıl pazarlama alanında önce Komili sonra Eczacıbaşı VitrA’da çalıştıktan sonra 2. çocuğunun doğumuyla «Zürafa» isimli bir anaokulu işletmeye başladı. Mizah ağırlıklı yazılarına ve şiirlerine Kakarakikiri.wordpress.com adresli blogdan ulaşabilirsiniz.

3 İmza: Kızın 100 farklı kadının Babasına yazdığı mektuplardan oluşan kollektif bir kitap! Projemiz ne?

4 İmza: Kızın

5 Proje Nasıl Doğdu? Esra gel beraber, bizim lise grubunu da alalım, ortak bir kitap yazalım. Çocuklarımıza güzel bir anı bırakmış oluruz.. Ocak 2011 Aaa... Süper fikir! Çocukları kocalara satalım. Ağva’da filan bi haftasonu kapanalım, yazalım. Ne güzel olur!

6 İmza: Kızın Proje Nasıl Doğdu? E niye sadece kendi çocuklarımıza anı olsun ki? Bence kimsesiz çocuklar yararına olsun. En azından yazılmış olmasının birilerine maddi yararı da olsun... Bizim lise grubu pek istekli değil galiba. Acaba blogcu arkadaşlarla mı yapsak? Ocak 2012

7 İmza: Kızın Babanız sağ ya da ölmüş olabilir. Ona şimdiye kadar söylemediğiniz şeyler yok mu? Size tertemiz bomboş bir sayfa verilse ona neler söylemek isterdiniz?

8 İmza: Kızın 1 A4 uzunluğunda Times New Roman fontunda 12 punto (Yazılar 1 Nisan 2012’ye kadar gelsin ki Babalar Günü’ne yetişmeye çalışalım) babanızla bir anınızı yazmak, ona hiç söyleyemediklerinizi söylemek ya da defalarca söylediklerinizi bir de bu şekilde ifade etmek, çocukken babalar günü için yazdığınız bir şiirinizle yeniden çocukluğunuzun baba güveni dolu günlerine dönmek istersiniz değil mi? Yazı göndermek için: imzakizin@gmail.com

9 İmza: Kızın Neden “İmza : Kızın” Hayatta olsun veya olmasın babanıza sevginizi bir kere daha ve bu sefer daha kocaman anlatacaksınız. Üstelik bunu sizin gibi baba sevgisini tatma şansını yakalayamamış kız çocuklarının yararına yapacaksınız! Kitap* geliri Darüşşafaka ’ya * Yayınevimiz Yitik Ülke!

10 İmza: Kızın Yazdıklarınızın bir çok yüreğe dokunması çok büyük bir mutluluk! Bunu bloglarımızda her yazdığımız yazının ardından biraz da olsa yaşıyoruz. Biz sadece bu sevinci kolektif bir kitapla paylaşmak istedik. Yani sadece manevi beklenti peşindeyiz... Tabi bunu yaparken, hayata “eksi” başlamışların da yüzünü güldürebilirsek ne mutlu bize! Beklentimiz? manevi tatmin

11 İmza: Kızın Ya Sonra? İmza : Oğlun İmza : Karın İmza : Kocan Gönülden sevdiklerimize söylemek isteyip de söyleyemediğimiz ne varsa!


"İmza: Kızın Babamıza söylemek isteyip de söyleyemediklerimiz... İmza : Kızın." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları