Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

YURT DIŞI – YURT İÇİ SEYAHATLERDE YAPILMASI GEREKENLER İŞLEMLER BAP KOORDİNASYON BİRİMİ BİLGİLENDİRME NOTU.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "YURT DIŞI – YURT İÇİ SEYAHATLERDE YAPILMASI GEREKENLER İŞLEMLER BAP KOORDİNASYON BİRİMİ BİLGİLENDİRME NOTU."— Sunum transkripti:

1 YURT DIŞI – YURT İÇİ SEYAHATLERDE YAPILMASI GEREKENLER İŞLEMLER BAP KOORDİNASYON BİRİMİ BİLGİLENDİRME NOTU

2 KULLANICININ APSİS SAYFASI AÇILDIKTAN SONRA PROJE İŞLEMLERİ TIKLANMALIDIR

3 Önce kullanıcının apsis sayfasından işlem yapmak istediği projenin sağındaki bütçe ekle butonuna tıklayarak seyahat harcama kalemini bütçeye eklemelidirler. NOT: SEYAHAT HARCAMA KALEMİ PROJENİN ANA BÜTÇESİNİN % 40 ‘ DAN FAZLA OLAMAZ

4 ADIM 1: SEYAHAT BÜTÇESİ EKLEME BÜTÇE EKLE TIKLANMALIDIR. TIKLANDIKTAN SONRA AŞAĞIDAKİ PENCERE AÇILACAKTIR. 2014 yılı öncesi Not: 2014 yılı öncesi projelerde bütçe kalemleri sistem üzerinden eklenerek talepler yapılmaktadır.

5 ADIM 1: SEYAHAT BÜTÇESİ EKLEME AÇILAN PENCEREDEKİ BÜTÇE KALEMİ EKLE BUTONU TIKLANMALIDIR

6 ADIM 1: SEYAHAT BÜTÇESİ EKLEME SAĞDAKİ PENCERE AÇILACAKTIR.

7 EĞER SEYAHAT KONGRE KATILIM AMAÇLI İSE KONGRE KATILIM ÜCRETİ YOLLUK İÇİN AYRILAN TUTARDAN DÜŞÜRÜLEREK ‘HİZMET ALIMI HARCAMA KALEMİ’ İÇİNE KONGRE KATILIM ÜCRETİ OLARAK KAYDEDİLMELİDİR !!! ADIM 2: KATILIM ÜCRETİNİN BÜTÇEYE EKLENMESİ KAYDET TIKLANDIKTAN SONRA İŞLEM BAŞARIYLA TAMAMLANDI UYARISI GÖRÜLDÜKTEN SONRA PENCERE KAPATILMALIDIR!!!

8 YOLLUK – YEVMİYE GİDERLERİNİN BÜTÇEYE EKLENMESİ TEKRAR AÇILAN PENCEREDEKİ BÜTÇE KALEMİ EKLE BUTONU TIKLANMALIDIR

9 YOLLUK – YEVMİYE GİDERLERİNİN BÜTÇEYE EKLENMESİ BÖYLELİKLE SEYAHAT GİDERLERİ BÜTÇEYE EKLENMİŞ OLMAKTADIR … 2014 yılı öncesi Not: Sadece 2014 yılı öncesi projelerde bütçe kalemleri sistem üzerinden eklenerek talepler yapılmaktadır. 2014 yılında başlayan projeler için bu işlem (bütçe ekleme) yapılmamaktadır.

10 ADIM 3: KONGRE KATILIM ÜCRETİNİN TALEP EDİLMESİ İŞLEM BUTONU TIKLANMALIDIR. TIKLANDIKTAN SONRA AŞAĞIDAKİ PENCERE AÇILACAKTIR. NOT: KATILIM ÜCRETİ KONGREYE GİTMEDEN ÖNCE AVANS OLARAK TALEP EDİLMELİDİR.

11 ADIM 3: KONGRE KATILIM ÜCRETİNİN TALEP EDİLMESİ SATIN ALAMA İŞLEMLERİ BUTONU TIKLANMALIDIR. TIKLANDIKTAN SONRA AŞAĞIDAKİ PENCERE AÇILACAKTIR.

12 ADIM 3: KONGRE KATILIM ÜCRETİNİN TALEP EDİLMESİ 1 2 HARCAMA TALEBİ OLUŞTUR TIKLANDIKTAN SONRA ÇIKAN SAYFADA GENEL SATIN ALMA TALEBİ OLUŞTUR SEÇİLMELİDİR!!!

13 KONGE KATILIM ÜCRETİNİN YANINDAKİ SEÇ BUTONU TIKLANMALIDIR DAHA SONRA DA PENCERENİN EN ALTINDAKİ KAYDET BUTONU TIKLANMALIDIR

14 YUKARIDAKİ İŞLEMLER YAPILDIKTAN SONRA BAŞVURUYA DÖNÜŞTÜR TIKLANMALI VE DAHA SONRA (PDF) TALEP EVRAĞININ İKİ NÜSHA ÇIKTISI PROJE YÜRÜTÜCÜSÜ TARAFINDAN İMZALANMALIDIR. KONGRE KABUL VE YA DAVET YAZILARI VE BANKA HESAP DİLEKÇESİ TALEP EVRAĞININ ALTINA İLİŞTİRİLİP BAP BİRİMİNE TESLİM EDİLMELİDİR

15 ADIM 4: SEYAHAT GİDERLERİNİN TALEP EDİLMESİ 1 2 HARCAMA TALEBİ OLUŞTUR TIKLANDIKTAN SONRA ÇIKAN SAYFADA SEYAHAT HARCAMA TALEBİ OLUŞTUR SEÇİLMELİDİR!!! NOT: YOLLUK GÜNDELİK KONGRE DÖNÜŞÜNDE TALEP EDİLMELİDİR.

16 ADIM 4: SEYAHAT GİDERLERİNİN TALEP EDİLMESİ YOLLUK VE YEVMİYE GİDERLERİNİN YANINDAKİ SEÇ BUTONU TIKLANMALIDIR İLGİLİ BÜTÜN ALANLAR DOLDURULDUKTA N SONRA PENCERENİN EN ALTINDAKİ KAYDET BUTONU TIKLANMALIDIR

17 YUKARIDAKİ İŞLEMLER YAPILDIKTAN SONRA BAŞVURUYA DÖNÜŞTÜR TIKLANMALI VE DAHA SONRA (PDF) TALEP EVRAĞININ İKİ NÜSHA ÇIKTISI PROJE YÜRÜTÜCÜSÜ TARAFINDAN İMZALANMALIDIR. KONGRE KABUL VE YA DAVET YAZILARI DİLEKÇESİ TALEP EVRAĞININ ALTINA İLİŞTİRİLİP BAP BİRİMİNE TESLİM EDİLMELİDİR

18 DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR 1. YURT DIŞI SEYAHATLERDE SEYAHAT TALEP EVRAĞI FAKÜLTE YÖNETİM KURULU KARARLARI İLE BİRLİKTE EN AZ BİR AY ÖNCEDEN BAP BİRİMİNE TESLİM EDİLECEKTİR. 2.YURT İÇİ SEYAHATLERDE UÇAK BİLETİ ANCAK FAKÜLTE YÖNETİM KURULU KARARINDA UÇAK İÇİN SEYAHAT YER ALDIĞI TAKDİRDE ÖDENECEKTİR. 3.YURT İÇİ VE YURT DIŞI SEYAHATLERDE KONAKLAMA ÜCRETİ ÖDENMEMEKTEDİR. 4.KONGRE KATILIM AVANS TALEPLERİNDE KONGRE KATILIM FATURASI AVANS HESABA YATTIKTAN EN GEÇ YİRMİ BEŞ (25 ) GÜN İÇİNDE BAP BİRİMİNE TESLİM EDİLMELİDİR. 5.KONGRE KATILIM FATURASININ DÜZENLENME TARİHİ AVANS HESABA YATTIĞI TARİHTEN SONRA OLMALIDIR. 1. YURT DIŞI SEYAHATLERDE SEYAHAT TALEP EVRAĞI FAKÜLTE YÖNETİM KURULU KARARLARI İLE BİRLİKTE EN AZ BİR AY ÖNCEDEN BAP BİRİMİNE TESLİM EDİLECEKTİR. 2.YURT İÇİ SEYAHATLERDE UÇAK BİLETİ ANCAK FAKÜLTE YÖNETİM KURULU KARARINDA UÇAK İÇİN SEYAHAT YER ALDIĞI TAKDİRDE ÖDENECEKTİR. 3.YURT İÇİ VE YURT DIŞI SEYAHATLERDE KONAKLAMA ÜCRETİ ÖDENMEMEKTEDİR. 4.KONGRE KATILIM AVANS TALEPLERİNDE KONGRE KATILIM FATURASI AVANS HESABA YATTIKTAN EN GEÇ YİRMİ BEŞ (25 ) GÜN İÇİNDE BAP BİRİMİNE TESLİM EDİLMELİDİR. 5.KONGRE KATILIM FATURASININ DÜZENLENME TARİHİ AVANS HESABA YATTIĞI TARİHTEN SONRA OLMALIDIR.


"YURT DIŞI – YURT İÇİ SEYAHATLERDE YAPILMASI GEREKENLER İŞLEMLER BAP KOORDİNASYON BİRİMİ BİLGİLENDİRME NOTU." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları