Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Oturum aç butonuna tıklayın. Adım 1. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazın. İpucu: Eğer şifrenizi hatırlayamazsanız, ‘Şifrenizi mi unuttunuz?’ istemini.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Oturum aç butonuna tıklayın. Adım 1. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazın. İpucu: Eğer şifrenizi hatırlayamazsanız, ‘Şifrenizi mi unuttunuz?’ istemini."— Sunum transkripti:

1 Oturum aç butonuna tıklayın. Adım 1

2 Kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazın. İpucu: Eğer şifrenizi hatırlayamazsanız, ‘Şifrenizi mi unuttunuz?’ istemini kullanın. Adım 1

3 Projeler sekmesi üzerine tıklayın. Adım 2

4 İpucu: Burası, tüm projelerinize erişebileceğiniz ve Açık ya da Kapalı olmalarına göre durumlarını kontrol edebileceğiniz yerdir. ‘Beklemede’ olan, yani proje ortağınızdan ya da Ulusal Destek Servisinizden onay bekleyen projelerinizi de burada görebilirsiniz.

5 Adım 3 ‘Yeni Bir Proje Oluştur’ yazan buton üzerine tıklayın.

6 Adım 4 Kişi Listenizden, bir eTwinning projesi oluşturmak isteyen öğretmeni seçin. Daha sonra ‘Sonraki Adım’ üzerine tıklayın. İpucu: Sadece başka ülkeden biriyle bir proje oluşturabilirsiniz. Ancak, projenizi kaydettirdikten sonra, katılmak üzere diğer öğretmenleri de (örneğin kendi okulunuzdan) davet edebilirsiniz.

7 Adım 5 Proje başlığı, kısa bir açıklama, kullanacağınız diller ve öğrencilerinizin yaş aralığı gibi bilgiler içeren çevrimiçi formu doldurun.

8 Adım 5 Ayrıca, projede yer alacak öğrencilerin sayısını ve ele alınacak konu alanlarını belirtmeniz gerekir.

9 Adım 5 Proje sırasında kullanmak istediğiniz araçları seçmeli ve projenin amaçlarından, çalışma sürecinden ve beklenen sonuçlarından bahsetmelisiniz.

10 Adım 5 Son olarak, projenizin eTwinning proje formatlarından birine dayanıp dayanmadığını belirtmelisiniz. Daha sonra, ‘Sonraki Adım’ butonuna tıklayınız. İpucu: Projeniz, bir Proje Formatına dayanmıyorsa, endişelenmeyin. Bu bir zorunluluk değildir. Proje Formatlarından bazılarını görmek isterseniz, İş birliği Yapın: Proje Formatları bölümüne bakın.

11 Adım 6 Ön izleme sayfası, yazdıklarınızı gözden geçirmenizi sağlar.

12 Adım 7 İpucu: Eğer değiştirmek istediğiniz bir şey varsa, proje ayrıntılarını bu aşamada halen düzenleyebilirsiniz. Proje tanımınız tam olarak istediğiniz gibi olduğunda, projeyi kaydettirme sürecine başlamak için ‘Gönder’ butonuna tıklamalısınız.

13 Sırada ne var? 1. Kurucu ortak olarak aday gösterdiğiniz kişi, önerinizi ‘Kabul’ ya da ‘Ret’ ettiğini soran bir bildirim alacak. Proje ortağınızın bu mesaj için bildirimlerini kontrol ettiğinden emin olun. 2. Ortağınız Proje kaydını kabul edince, öneri her ikinizin ülkesindeki Ulusal Destek servislerine gidecek. 3. Her ikinizin Ulusal Destek Servisleri proje kaydınızı kabul ettiğinde, ilgili kayıt Projeler sekmenizde görünecek. İpucu: Beklemede sekmenize göz atın. Böylece, proje ortağınızdan ya da Ulusal destek Servisinizden onay bekleyip beklemediğini görebilirsiniz.


"Oturum aç butonuna tıklayın. Adım 1. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazın. İpucu: Eğer şifrenizi hatırlayamazsanız, ‘Şifrenizi mi unuttunuz?’ istemini." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları