Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

WİNDOWS-7 KİŞİLEŞTİR MENÜSÜ. Kişileştir menüsünde temalar-masaüstü arka planı-pencere rengi- sesler-ekran koruyucu- işaretçiler gibi içerikler bulunmaktadır.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "WİNDOWS-7 KİŞİLEŞTİR MENÜSÜ. Kişileştir menüsünde temalar-masaüstü arka planı-pencere rengi- sesler-ekran koruyucu- işaretçiler gibi içerikler bulunmaktadır."— Sunum transkripti:

1 WİNDOWS-7 KİŞİLEŞTİR MENÜSÜ

2 Kişileştir menüsünde temalar-masaüstü arka planı-pencere rengi- sesler-ekran koruyucu- işaretçiler gibi içerikler bulunmaktadır.

3 TEMALAR Temalarım menüsünde kendimize özgü temalar oluşturabilir veya windows üzerinde buluna temaları kullanabiliriz.

4 MASAÜSTÜ ARKA PLANI Bu açılır pencerede bulunan simgeler Masaüstü arka plan menüsü görsel efektleri içerir. Örn: manzara-mimari-sahne-Türkiye

5 Pencere Rengi ve Görünümü Pencere kenarlıkları başlat menüsü ve görev çubuğu rengini değiştirmek için kullanılan öğedir. Gelişmiş görünüm ayarlarına tıkladığımızda bu pencere açılır ve görünüm ayarlarını buradan yapabiliriz.

6 SESLER Mikrofondan kaydedilen sesi yürütmek için kullanılan öğedir.

7 Mikrofondan kayıt yapabilmemizi sağlar.

8 Kayıtlı olan seslere efekt vermek için kullanılır.

9 Bilgisayardan telefon araması yapmak ve gelen aramaları cevaplamak için kullanılır.

10 Ekran parlaklığını ve güç ayarlarını düzenlemeye yarar.

11 HAZIRLAYAN: BÜNYAMİN KARA MEHMET ÇAĞLAR ÖZCAN


"WİNDOWS-7 KİŞİLEŞTİR MENÜSÜ. Kişileştir menüsünde temalar-masaüstü arka planı-pencere rengi- sesler-ekran koruyucu- işaretçiler gibi içerikler bulunmaktadır." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları