Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

► Atlasjet Havacılık A.Ş. 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur. İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "► Atlasjet Havacılık A.Ş. 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur. İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı."— Sunum transkripti:

1

2

3 ► Atlasjet Havacılık A.Ş. 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur. İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılan Atlasjet, ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir.

4 ► Nisan 2004’e gelindiğinde, turizm sektöründen ETS Tur ve Öger Tur şirketlerinin güçlerini birleştirmesiyle Atlasjet’te yeni bir yapılanmaya gidilmiştir. ► Atlasjet 14 Haziran 2004’te Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından "İç ve Dış Hatlarda Tarifeli ve Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı” yapmak üzere ruhsatlandırılmış ve 1 Temmuz 2004’ten itibaren iç hatlarda tarifeli seferlerine başlamıştır.

5 ► Turizm ve havacılık dünyasındaki son makro gelişmelerden sonra IATA üyesi olan ve IOSA tescilini alan Atlasjet, tarifeli havayolu olarak büyümeye ve bu doğrultuda iç ve dış hatlarda tarifeli sefer sayısını %75- 80’e çıkarmaya karar vermiştir. ► Öger Grubu, mevcut yapısıyla 9’dan fazla havayoluyla çalışmaktadır ve havayollarına eşit mesafede kalmak üzere karar almıştır. 1 Şubat 2006 itibariyle Öger Grubu’nun Atlasjet’te bulunan % 45’lik hissesi ETS Grubu’na devredilmiştir

6 YÖNETİM KURULU BAŞKANI MURAT ERSOY

7 ► Şirketin genel müdürü Orhan Coşkun’dur.

8 ► Vizyonumuz Toplam kalite anlayışını benimsemiş, hizmet kalitesiyle tanınan ve güvenilen bir marka olmak. ► Misyonumuz Sektöründeki yenilikleri takip ederek sürekli gelişme yönünde, teknolojinin tüm imkanlarını yolcularına ve çalışanlarına sunarak çalışmak.

9 ► Değerlerimiz ► Uçuş ve yer güvenliğini/emniyetini en üst seviyeye çıkarmak, ► Yolcularımızın memnuniyetini ve sürekliliğini sağlamak, ► Verimliliği arttırmak, ► İnsan faktörü, iş güvenliği ve çevresel değerlere önem vermek, ► Operasyonlarımızda zaman uyumunu sağlamak, ► Tüm süreçlerde süreksel gelişim sağlamak.

10 ► RAKİPLERİ ► Türk Hava Yolları ► Anadolujet ► Kıbrıs Türk Hava Yolları ► Onur Air ► Pegasus Airlines ► SunExpress

11 ► Sahip Olunan Yetkiler, Sertifikalar ve Üyelikler TRTO Eğitim Yetkisi (A321, A320, A319) LVO CAT-IIIA yetkisi, RVSM Yetkisi, PRNAV Yetkisi, IATA Member (KK) IOSA ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasi, EFQM Mükemmellikte Kararlılık Sertifikası, TÖSHİD Üyeliği, WTM (World Tracer Management) Üyeliği,

12 ► Pelin ABACI ► Nilay SÖĞÜT


"► Atlasjet Havacılık A.Ş. 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur. İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları