Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

ALOE Sarı Sabır, Testere Çiçeği. Aloe variegata Bitki tanıma · Anavatanı Güney Afrika ve Madagaskar olan Testere çiçeği, yaprakları aşağıya doğru sarkık,

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "ALOE Sarı Sabır, Testere Çiçeği. Aloe variegata Bitki tanıma · Anavatanı Güney Afrika ve Madagaskar olan Testere çiçeği, yaprakları aşağıya doğru sarkık,"— Sunum transkripti:

1 ALOE Sarı Sabır, Testere Çiçeği

2 Aloe variegata

3 Bitki tanıma · Anavatanı Güney Afrika ve Madagaskar olan Testere çiçeği, yaprakları aşağıya doğru sarkık, yaprak kenarları testere dişli ve boynuz şeklinde, serttir. Çiçek yapısı uzun bir sap üzerinde, sukkulent karakterli bitkilerdir.

4 Aloe variegata

5 Aloe vera çiçeği

6 Aloe variegata Aloe vera çiçeği

7 Aloe variegata İklim istekleri Kış aylarında sıcaklık 5 C’nin altına düşmemesi gerekir. Bunun üstündeki sıcaklıklarda rahatlıkla yetişir. En ideal sıcaklık 15 C civarındadır. Orantılı nemi düşük olan yerlerde zarar görmeden yetişebilir.Yazın bol ışık alan yarı gölge; kışın ise aydınlık ve güneşli yerlerde bulundurulması gerekir. Toprak İste kleri Kumlu bahçe toprağı uygundur..

8 Aloe variegata

9

10

11

12

13

14

15

16


"ALOE Sarı Sabır, Testere Çiçeği. Aloe variegata Bitki tanıma · Anavatanı Güney Afrika ve Madagaskar olan Testere çiçeği, yaprakları aşağıya doğru sarkık," indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları