Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

GRUBUMUZUN WEB SAYFASI YAYINA GİRMİŞTİR: www.cozumpaylasimgrubu.tr.gg Bu sunuşu Çözüm Paylaşım Grubuna Üye olduğunuz için aldınız. Benzer sunuşları düzenli.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "GRUBUMUZUN WEB SAYFASI YAYINA GİRMİŞTİR: www.cozumpaylasimgrubu.tr.gg Bu sunuşu Çözüm Paylaşım Grubuna Üye olduğunuz için aldınız. Benzer sunuşları düzenli."— Sunum transkripti:

1 GRUBUMUZUN WEB SAYFASI YAYINA GİRMİŞTİR: www.cozumpaylasimgrubu.tr.gg Bu sunuşu Çözüm Paylaşım Grubuna Üye olduğunuz için aldınız. Benzer sunuşları düzenli olarak alabilmek için aşağıdaki adrese boş mail atarak grubumuza üye olabilir veya, paylaşmaya değer bulduğunuz mesajları bu adrese tıklayarak grup üyelerimizle paylaşabilirsiniz… cozum-paylasim-grubu@googlegroups.com

2 Tuvaletçi

3 Bir adam, Microsoft şirketinde iş için konuşmaya gidiyor; Microsoft şirketinde “tuvaletçi” olarak işe alıncaktır.

4 HR-menajeri ile görüşüyor, tıkanmış bir lavaboyu temizleyip testten geçiyor.

5 HR menajeri, testten geçtiğini ve kendisine hangi gün saat kaçta işbaşı yapabileceğini, email yolu ile bildireceğini söylüyor.

6 Adam, bilgisayarı olmadığını ve dolayısıyla email kullanmadığını açıklıyor.

7 HR menajeri: “Üzgünüm ama, emailiniz yoksa, siz sanal olarak varsayılmazsınız; dolayısıyla sizi işe alamayız!” diyor. HR menajeri: “Üzgünüm ama, emailiniz yoksa, siz sanal olarak varsayılmazsınız; dolayısıyla sizi işe alamayız!” diyor.

8 Adam, çaresiz dışarıya çıkıyor, ne yapsam ne etsem derken, cebindeki 10 dolar ile süpermarketten 10 kilo kiraz alıyor.

9 Kapı kapı gezerek kirazları satıyor ve 2 saat içinde sermayesini ikiye katlıyor.

10 “Bu şekilde ekmek paramı çıkarabilirim” deyip her gün sabah erkenden çıkıyor, kapı kapı kiraz satıyor. Veee… her gün sermayesi büyüyor.

11 Derken, küçük bir kamyonet alıyor, satışa devam ediyor. Az bir zaman sonra büyük bir kamyon ve bir kaç tane daha küçük kamyonet alıyor.

12 5 sene geçiyor...

13 Bu adam, şu anda Amerika’nın en büyükleri arasında yer alan bir nakliyat şirketinin sahibi…

14 Ailesinin geleceğini düşünerek bir sigorta yaptırmak istiyor. Ne var ki, sigorta sirketi kendisinden email adresi istiyor.

15 Email kullanmadığını söylediğinde, sigortacı: “İlginç, emailiniz olmadan büyük bir holding kurmuşsunuz, bir de emailiniz olsaydı acaba neler yapabilirdiniz?” diyor.

16 Adamın yanıtı: “emailim olsaydı, şu anda Microsoft’ta tuvalet temizliyordum...”

17 Ne öğrendik: 1. İnternet, her zaman çözüm değildir…

18 2. emailiniz olmayıp azimle çalışabiliyorsanız, milyoner olabilirsiniz…

19 3. Bu haberi email yolu ile okuyorsunuz... Demek ki milyoner değil, tuvalet temizleyicisine daha yakınsınız... 3. Bu haberi email yolu ile okuyorsunuz... Demek ki milyoner değil, tuvalet temizleyicisine daha yakınsınız...

20 Gününüzün güzel geçmesi dileği ile... Gününüzün güzel geçmesi dileği ile...

21 Bu maile cevap yazmayın... Ben yokum...... Kiraz Satmaya Çıktım !

22 GRUBUMUZUN WEB SAYFASI YAYINA GİRMİŞTİR: www.cozumpaylasimgrubu.tr.gg Bu sunuşu Çözüm Paylaşım Grubuna Üye olduğunuz için aldınız. Benzer sunuşları düzenli olarak alabilmek için aşağıdaki adrese boş mail atarak grubumuza üye olabilir veya, paylaşmaya değer bulduğunuz mesajları bu adrese tıklayarak grup üyelerimizle paylaşabilirsiniz… cozum-paylasim-grubu@googlegroups.com


"GRUBUMUZUN WEB SAYFASI YAYINA GİRMİŞTİR: www.cozumpaylasimgrubu.tr.gg Bu sunuşu Çözüm Paylaşım Grubuna Üye olduğunuz için aldınız. Benzer sunuşları düzenli." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları