Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Anlar Gibiydin… Oysa sen, onlar gibi degildin... Anlar gibiydin. Zaman aktı, geldikleri gibi gitmesini bilen cinslerden. İnsanlar konuştu, uzunuzun ve.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Anlar Gibiydin… Oysa sen, onlar gibi degildin... Anlar gibiydin. Zaman aktı, geldikleri gibi gitmesini bilen cinslerden. İnsanlar konuştu, uzunuzun ve."— Sunum transkripti:

1

2 Anlar Gibiydin… Oysa sen, onlar gibi degildin... Anlar gibiydin. Zaman aktı, geldikleri gibi gitmesini bilen cinslerden. İnsanlar konuştu, uzunuzun ve sık sık. Gözlerim uzun süre gittigin noktada bakakaldı ayak izlerine. ….

3 *** Kaybolmayan sevgin gibiydi gözlerim, yoklugunun aksine. Uzun zaman geçti. Sen biteli... Ve ansızın çekip gideli... Bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar dakikalar. Yavaş aktı yoklugunu düşündügüm anlardaki cümlelerim. ….

4 *** Ve hiç bir şey diyemeyişim Yavaştı zamanın akışı... Hiç kimseye benzetemedigim yanların içindi sende kalan suskunlugum. Ve en çok seni söylemekti, Ve her iki cümle arasında hiç kimse olmayışının ifadesini anlatabilmekti her düşüm. giderken gözlerinin içinden... ….

5 *** Dakikalar içinde, çok fazla öldüm. Her damla da tekrar tekrar öldüm... Ve sen beni anlayan gözlerinin aksine, beni tane tane terk ettin kendi içinde... ….

6 *** Ve gittin. Ansızın bittin… Gidişinin ayak izlerinde seni izlerken, benidüşürdügün son umudum geldi gözlerimin önüne... Anladım. Ben senin için. Hiçbir şey degildim ….

7 *** Hiç kimse de degildim. Son terk eden hep bendim, ayaklar altında kalan göz yaşlarımın ıslaklıgında serinleyen her bir kum tanesiydim... ….

8 *** Ölen bendim... Giden sen... Oysa sen, onlar gibi degildin... Anlar gibiydin. …. …. Diğer byEFSaNE PPS Sunumlar için buraya TIKLAYIN


"Anlar Gibiydin… Oysa sen, onlar gibi degildin... Anlar gibiydin. Zaman aktı, geldikleri gibi gitmesini bilen cinslerden. İnsanlar konuştu, uzunuzun ve." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları