Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Çocuklarımızı; Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı; Türk Milletinin Milli Ahlaki, İnsani, Manevi ve Kültürel Değerlerini Benimseyen; Vatanını Milletini.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Çocuklarımızı; Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı; Türk Milletinin Milli Ahlaki, İnsani, Manevi ve Kültürel Değerlerini Benimseyen; Vatanını Milletini."— Sunum transkripti:

1

2 Çocuklarımızı; Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı; Türk Milletinin Milli Ahlaki, İnsani, Manevi ve Kültürel Değerlerini Benimseyen; Vatanını Milletini Seven; Bedensel, Zihinsel, Duygusal ve Sosyal Yönden Sağlıklı Bir Kişiliğe Sahip; Türkçeyi Doğru ve Güzel kullanan; Kendine Güvenen, Kendini İfade Edebilen, Sorumluluk Sahibi, Mutlu, Yapıcı ve Üretken Bireyler Yetiştirmek ve onları İlkokula Hazırlamak.

3 Çocuklarımızın gelişim düzeyleri, ilgi alanları ve ihtiyaçlarına göre hazırlanan eğitim programı ile keşfederek öğrenmeyi sağlayan, üretkenliği destekleyen eğitim anlayışı ve aile katılımına olan desteği ile bilinen; Öğrencilerinin, velilerinin ve personelinin parçası olmaktan mutluluk ve gurur duyduğu, İlimizdeki Okul Öncesi Eğitim Kurumları arasında öncü okullardan biri olmaktır.

4 * Adı: Hacı Semiha Kulaklı Anaokulu * Kurum Kodu:747111 * Tel: 258 266 266 1 * Adresi : Kervansaray Mah. 3106 Sok. No:9 * Seviyesi: Okul Öncesi Eğitim Kurumu * Öğretim Şekli: İkili ve Tamgün * E-mail:747111@meb.k12.tr * Web:hsemihakulaklianaokulu.meb.k12.tr

5 * Okulumuz İlimizin önde gelen Hayırseverlerinden İşadamı Hulusi KULAKLI’nın katkılarıyla eşi Hacı Semiha KULAKLI adına yaptırılmıştır. * Okulumuz 06.07.2012 tarihinde ilimizin 13. resmi Bağımsız Anaokulu olarak Eğitim - Öğretime başlamıştır. * Okulumuzun Kurucu Müdürü Erdoğan KARADİREK’tir. * Okulumuzun Bölgede tek Anaokulu olması ve fiziksel şartlarının iyi olması nedeniyle okulumuza yoğun bir ilgi vardır. * Okulumuz 2012-2013 Eğim-öğretim yılına 80 Öğrenci ile başlamıştır.

6 * Bahçemiz: Okulumuzun bahçesi 3758 metre kare gibi büyük bir alana sahiptir. Bahçemizde; Oyun Parkı, uygulama bahçesi, Amfi tiyatro, kum havuzu ve okul ormanı mevcuttur. * Binamız:1822 Metre karelik alana sahiptir. -Bodrum Kat; Oyun salonu, çok amaçlı Salon, Sinema salonu, Su deposu, Elektrik odası, Arşiv, Kırtasiye Odası, Malzeme Odası ve Kazan Dairesi mevcuttur. -Zemin Kat; Müdür Yardımcısı Odası, Rehberlik Servisi, Öğretmenler Odası, Revir, Mutfak, Yemekhane ve 2 sınıf mevcuttur. -1. Kat; Müdür Odası, Gözlem Odası, Santral, Resim Atölyesi ve 4 Sınıf mevcuttur.

7 * Okulumuzda 1 Müdür 1 Müdür yardımcısı 1 Rehber Öğretmen ve 5 Okul Öncesi Öğretmeni normu bulunmaktadır. Okul Müdürü Erdoğan KARADİREK Müdür Yardımcısı Ersin İNCEOĞLU Öğretmenler Ela BOLU Özgül BEYRU Öznur AKGÜN Perihan DEV Gülden AKCAN

8 SIR A Öğretmenin Adı SoyadıSınıf Yaş Grubu Sınıf Mevcudu 1Özgül BEYRUTam Gün411 2Öznur AKGÜNTam Gün611 3Perihan DEVÖğlenci416 4Gülden AKCANÖğlenci515 5Ela BOLUÖğlenci624 TOPLAM 77

9

10

11

12

13

14 HACI SEMİHA KULAKLI ANAOKULU Kervansaray Mah. 3106 Sok:9 DENİZLİ Tel:266 266 1


"Çocuklarımızı; Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı; Türk Milletinin Milli Ahlaki, İnsani, Manevi ve Kültürel Değerlerini Benimseyen; Vatanını Milletini." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları