Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

O olmazsa yaşayamam O olmazsa yaşayamam. " demeyeceksin

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "O olmazsa yaşayamam O olmazsa yaşayamam. " demeyeceksin"— Sunum transkripti:

1 O olmazsa yaşayamam O olmazsa yaşayamam. " demeyeceksin
O olmazsa yaşayamam O olmazsa yaşayamam." demeyeceksin. Demeyeceksin işte. Yaşarsın çünkü. Öyle beylik laflar etmeye gerek yok ki.

2 Çok sevmeyeceksin mesela. O daha az severse kırılırsın
Çok sevmeyeceksin mesela. O daha az severse kırılırsın. Ve zaten genellikle O daha az sever seni, Senin O'nu sevdiğinden. Çok sevmezsen, çok acımazsın. Çok sahiplenmeyince, çok ait de olmazsın hem.

3 Çalıştığın binayı, masanı, telefonunu, kartvizitini
Çalıştığın binayı, masanı, telefonunu, kartvizitini... Hatta elini ayağını bile çok sahiplenmeyeceksin. Senin değillermiş gibi davranacaksın. Hem hiçbir şeyin olmazsa, kaybetmekten de korkmazsın. Onlarsız da yaşayabilirmişsin gibi davranacaksın.

4 Çok eşyan olmayacak mesela evinde. Paldır küldür yürüyebileceksin
Çok eşyan olmayacak mesela evinde. Paldır küldür yürüyebileceksin. İlle de bir şeyleri sahipleneceksen, Çatıların gökyüzüyle birleştiği yerleri sahipleneceksin. Gökyüzünü sahipleneceksin, Güneşi, ayı, yıldızları... Mesela kuzey yıldızı, senin yıldızın olacak. "O benim." diyeceksin.

5 Mutlaka sana ait olmasını istiyorsan bir Şeylerin
Mutlaka sana ait olmasını istiyorsan bir Şeylerin... Mesela gökkuşağı senin olacak. İlle de bir şeye ait olacaksan, renklere ait olacaksın. Mesela turuncuya, yada pembeye. Ya da cennete ait olacaksın.

6 Çok sahiplenmeden, Çok ait olmadan yaşayacaksın
Çok sahiplenmeden, Çok ait olmadan yaşayacaksın. Hem her an avuçlarından kayıp gidecekmiş gibi, Hem de hep senin kalacakmış gibi hayat. İlişik yaşayacaksın. Ucundan tutarak... Can YÜCEL

7 www.herice.com fatih5245 Google Grubu
Üye sayisi ile Türkiyenin en büyük paylasim grubu.. Günlük ortalama 5 mail alarak sizde bu dev platformda yerinizi almak isterseniz TIKLAYINIZ Fikir alisverisi ve paylasimda bulunmak için Sizide forum sayfamiza bekliyoruz.


"O olmazsa yaşayamam O olmazsa yaşayamam. " demeyeceksin" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları