Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Hani bulutlarla bana haber yollayacaktın, Sen her yağmur damlasına bir kelime yazacak; bende o damlaları avuçlarıma alıp, Yazdığın mektubu okuyacaktım..

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Hani bulutlarla bana haber yollayacaktın, Sen her yağmur damlasına bir kelime yazacak; bende o damlaları avuçlarıma alıp, Yazdığın mektubu okuyacaktım.."— Sunum transkripti:

1 Hani bulutlarla bana haber yollayacaktın, Sen her yağmur damlasına bir kelime yazacak; bende o damlaları avuçlarıma alıp, Yazdığın mektubu okuyacaktım..

2 Kokunu çiçeklere iliştirip yollayacaktın hani? Söz vermiştin, Bülbüller sözlerini getirecekti bana....

3 Dalgalar, vurup vurup hasretini solumayacak mıydı? Yıldızlar, sana giden yolu gösterecek, mehtap, yolumuzu aydınlatacaktı. Aşkımıza ondan başka kimse şahit olmayacaktı Öyle sevecektik ki birbirimizi, sorgusuz sualsiz girecektik cennete. Kıskanacaktı nur'umuzu melekler bile...

4 Şimdi neden solgunsun böyle bir tanem, Niçin açıp gözlerini, ellerimden tutmuyorsun? Uzat ellerini, al beni de yanına.

5 Bunca hasret yetmez mi çıkmak için katına, Yoksa gittin ve unuttun mu beni; Unuttun mu oralarda? Göz kırp bana yıldızlardan.

6 Bir an bile durmam buralarda inan; Davetini bekliyorum, Çağır geleyim artık, Çağır meleğim artık...


"Hani bulutlarla bana haber yollayacaktın, Sen her yağmur damlasına bir kelime yazacak; bende o damlaları avuçlarıma alıp, Yazdığın mektubu okuyacaktım.." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları