Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

SENDEN BAŞKA KİMSE BİLMESİN İSTİYORUM GÖZLERİMİN NASIL AŞKA ÇAĞIRDIĞINI BAKIŞLARIMIN NASIL GEL DİYE HAYKIRDIĞINI, GÖZLERİMDEN BELLİ OLUYOR SENİ SEVDİĞİM.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "SENDEN BAŞKA KİMSE BİLMESİN İSTİYORUM GÖZLERİMİN NASIL AŞKA ÇAĞIRDIĞINI BAKIŞLARIMIN NASIL GEL DİYE HAYKIRDIĞINI, GÖZLERİMDEN BELLİ OLUYOR SENİ SEVDİĞİM."— Sunum transkripti:

1 SENDEN BAŞKA KİMSE BİLMESİN İSTİYORUM GÖZLERİMİN NASIL AŞKA ÇAĞIRDIĞINI BAKIŞLARIMIN NASIL GEL DİYE HAYKIRDIĞINI, GÖZLERİMDEN BELLİ OLUYOR SENİ SEVDİĞİM

2 ELLERİMİN ARADIĞI ELLERİNDİR GECE BOYU, MÜMKÜN DEĞİL,BU SEVGİYİ BIÇAKLAYAMAM Kİ. NE YAPSAM DOLMUŞUM ARTIK SAKLAYAMAM Kİ, ELLERİMDEN BELLİ OLUYOR SENİ SEVDİĞİM.

3 NASIL BEKLİYORUM ÖZLEMLE GÖRÜYOR MUSUN? EL AYAK ÇEKİLSİN,SONSUZ BİR GECE GEL TARAMA SAÇLARINI, ÖYLECE GEL DUDAKLARIMDAN BELLİ OLUYOR SENİ SEVDİĞİM.

4 BAŞKA YANGINLARA BENZEMEZ BU YANGIN,SÖNMEZ BİR ŞEY VAR HER YERİMİ TUTUŞTURAN YAKAN BU SENSİZLİK SEBİL ÇEŞMELER MİSALİ AKAN GÖZYAŞLARIMDAN BELLİ OLUYOR SENİ SEVDİĞİM.

5 SEVGİLERİN EN ÖLMEZİNİ SANA SAKLADIM,GEL ŞİMDİ DENİZLER EN MAVİ,ORMANLAR EN YEŞİL SENİNLE OLAYIM DA DÜNYA UMRUMDA DEĞİL DİNLE; KALBİMİN VURUŞUNDAN BELLİ OLUYOR SENİ SEVDİĞİM ÜMİT YAŞAR OĞUZCAN

6 Hazırlayan : Senmehtap68@hotmail.com www.by.kulubu.com


"SENDEN BAŞKA KİMSE BİLMESİN İSTİYORUM GÖZLERİMİN NASIL AŞKA ÇAĞIRDIĞINI BAKIŞLARIMIN NASIL GEL DİYE HAYKIRDIĞINI, GÖZLERİMDEN BELLİ OLUYOR SENİ SEVDİĞİM." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları