Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

BENİM HAYATIM Hazırlayan: Merve AKSU

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "BENİM HAYATIM Hazırlayan: Merve AKSU"— Sunum transkripti:

1 BENİM HAYATIM Hazırlayan: Merve AKSU
Bölüm: Muhasebe Vergi Uygulamaları 1 No:

2 ÖZGEÇMİŞİM Ben Merve AKSU, tarihinde İzmir\Tire ‘ de doğdum. OKUDUGUM OKULLAR İlk ve Orta öğretimimi Dört Eylül İlk Öğretimde tamamladım. Liseyi de Tire Ticaret Meslek Lisesinde okudum. Suan da Adnan Menderes Universitesinde MUHASEBE FINANSMAN BOLUMUNDE okumaktayim.

3 Ailem

4

5 HOBİLERİM VE FOBİLERİM
Benim hoşlandığım şeyler ilk önce ailem ile gezmek . Kardeşlerimle vakit geçirmek . Hayatımın büyük bir kısmı okulda geçtiği için derslerimle uğraşmak ve çok sevdiğim arkadaşlarımla sinema, kafeye gidip zaman geçirmek tarihi yerleri dolaşmak . Yaz aylarında denize gidip yüzmek en çok sevdiğim şeylerdendir. Hoşlanmadığım şeylerden biriside köpekler onları küçük haliyle sevsem de beni ısırdıkları için biraz korkum var.

6 SEVDİĞİM ve SEVMEDİĞİM YİYECEKLER
Ben meyve yemeyi çok severim .Meyvelerin hepsini çok severek yerim ama en çok sevdiğim elma, çilek, portakaldır. Benim sevdiğim yiyecekler ağırlıklı olarak et, balık ve tavuk yerim. Akşam yemeğini çok sevmesem de sabah kahvaltı yapmadan evden çıkmayan birisiyimdir. Ot yemeklerini hiç sevmem. Ispanak, kereviz yemekten neredeyse nefret ederim. Süt içmeyi hiç sevmeyen birisiyim.

7 Hedeflerim Benim hedefim bu okulu bitirdikten sonra üzerine açıktan okuyum 4 yıllık mezun olmak. Staj yapmış olduğum fabrikada çalışma hayatıma devam etmek. Tek hayalim olan yarış motoruna sahip olmak.

8 BENİM SUNUMA ZAMAN AYIRIP İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM..


"BENİM HAYATIM Hazırlayan: Merve AKSU" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları