Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Benim hoşlandığım şeyler ilk önce ailem ile gezmek. Kardeşlerimle vakit geçirmek. Hayatımın büyük bir kısmı okulda geçtiği için derslerimle uğraşmak.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Benim hoşlandığım şeyler ilk önce ailem ile gezmek. Kardeşlerimle vakit geçirmek. Hayatımın büyük bir kısmı okulda geçtiği için derslerimle uğraşmak."— Sunum transkripti:

1

2

3

4

5 Benim hoşlandığım şeyler ilk önce ailem ile gezmek. Kardeşlerimle vakit geçirmek. Hayatımın büyük bir kısmı okulda geçtiği için derslerimle uğraşmak ve çok sevdiğim arkadaşlarımla sinema, kafeye gidip zaman geçirmek tarihi yerleri dolaşmak. Yaz aylarında denize gidip yüzmek en çok sevdiğim şeylerdendir. Hoşlanmadığım şeylerden biriside köpekler onları küçük haliyle sevsem de beni ısırdıkları için biraz korkum var.

6 Ben meyve yemeyi çok severim.Meyvelerin hepsini çok severek yerim ama en çok sevdiğim elma, çilek, portakaldır. Benim sevdiğim yiyecekler ağırlıklı olarak et, balık ve tavuk yerim. Akşam yemeğini çok sevmesem de sabah kahvaltı yapmadan evden çıkmayan birisiyimdir. Ot yemeklerini hiç sevmem. Ispanak, kereviz yemekten neredeyse nefret ederim. Süt içmeyi hiç sevmeyen birisiyim.

7 Benim hedefim bu okulu bitirdikten sonra üzerine açıktan okuyum 4 yıllık mezun olmak. Staj yapmış olduğum fabrikada çalışma hayatıma devam etmek. Tek hayalim olan yarış motoruna sahip olmak.

8


"Benim hoşlandığım şeyler ilk önce ailem ile gezmek. Kardeşlerimle vakit geçirmek. Hayatımın büyük bir kısmı okulda geçtiği için derslerimle uğraşmak." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları