Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

İKİ MÜHENDİS İki mühendislik ögrencisi kampus içerisinde yürürken biri diğerine sorar, - Bu muhteşem bisikleti de nereden buldun ? Diğeri cevap verir,

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "İKİ MÜHENDİS İki mühendislik ögrencisi kampus içerisinde yürürken biri diğerine sorar, - Bu muhteşem bisikleti de nereden buldun ? Diğeri cevap verir,"— Sunum transkripti:

1 İKİ MÜHENDİS İki mühendislik ögrencisi kampus içerisinde yürürken biri diğerine sorar, - Bu muhteşem bisikleti de nereden buldun ? Diğeri cevap verir, - Dün tek başıma dolaşırken bir yandan da okulu bitirince ne iş yapacağımı düşünüyordum. Birden bu bisikletin üzerinde nefis bir kız geldi ve yanımda durdu. Bisikleti çimenlerin üzerine bıraktı ve üzerindeki bütün giysileri çıkarttı. Sonra da bana - Hangisini istiyorsan al dedi. Diğer ögrenci arkadaşını doğrularcasına başını sallayarak, - İyi seçim yapmışsın, elbiseler belki sana uymayabilirdi.

2 KEDI VE MÜHENDİS Adamın biri bir gün yolda giderken otostop yapan bir kedi görür, durur ve arabaya alır. Kedi ön koltuğa geçer ve dile gelir: - Ben aslinda bir insanim, eger benim basimi bir kere oksarsan çok güzel bir prenses haline gelirim, der. Adam güler ve arabayi sürmeye devam eder. Kedi tekrar dile gelir : - Eğer benim başımı okşarsan çok güzel bir prenses olacagım ve seninle 1 hafta kalmaya razıyım, der. Adam tekrar güler ve iki elini de direksiyondan ayırmayarak sürmeye devam eder. Kedi sıkılmaya başlar ve der ki; - Eğer benim basimi oksar ve güzel bir prenses haline çevirirsen seninle bir hafta kalırım ve istediğin her şeyi yaparim. Adam yine güler. Sonunda kedi dayanamaz:

3 -Senin neyin var? Sana çok güzel bir prenses oldugumu ve beni öpersen 1 hafta seninle kalıp istediğin her şeyi yapacağımı söyledim. Neden beni öpmüyorsun? Sonunda adam konuşur: - Bak, ben bir mühendisim. Konuşan bir kedi, bir prensesten daha ilginç geliyor.

4 MÜHENDIS CEHENNEME GIDERSE Bir mühendis ölmüş ve büyük bir yalnışlık sonucunda cehenneme atılmış. Cehennemin konforundan hoşnut kalmayan mühendis bir takım iyileştirmeler yapmaya başlamış. Kısa bir süre sonra cehennem, klimalı odaları,otomatik tuvaletleri, asansörleri, içecek otomatları ve diğer lüksleri İle bayağı rahat bir yer haline gelmiş. Bu arada mühendisin de iyice tanınıp sevildiğini söylemeye gerek yok. Derken, günün birinde Cennet Meleği, şeytani aramış: -Selam, cehennemde işler nasıl gidiyor? Neler yapıyorsunuz? Şeytan, memnun mesut gülümsemiş: -Ohoo.. Biz burada çok iyiyiz. Bir mühendis düştü buraya ki sorma gitsin.

5 İnanılmaz lüks ve konforlu bir yer yaptı bizim orayi. Bir görsen, tuvaletlerimiz otomatik, kola makinemiz bile var. Melek şaşırır: -Nee! Mühendis mi dedin?O adamın burada olması lazımdı. Çabuk onu buraya gönderin! Şeytan: Mümkünü yok! Kadromda bir mühendisin olmasından çok memnunum ve onu burada tutacagim! diye çıkışmış. Cennet Meleği sinirle bağırmış: Onu çabuk buraya gönder, yoksa seni dava ederim! Şeytan katıla katıla gülerken şunları söylemis: Yok yaa! Nasıl yapacaksin bunu? Bütün avukatlar bizim tarafta!...


"İKİ MÜHENDİS İki mühendislik ögrencisi kampus içerisinde yürürken biri diğerine sorar, - Bu muhteşem bisikleti de nereden buldun ? Diğeri cevap verir," indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları