Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Üç Bela Üç belâ var bu dünyanın başında! Amerika, Kızıl Rusya, Kızıl Çin. Üçü birden fitne-fesat peşinde, Amerika, Kızıl Rusya, Kızıl Çin. Biri dünkü.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Üç Bela Üç belâ var bu dünyanın başında! Amerika, Kızıl Rusya, Kızıl Çin. Üçü birden fitne-fesat peşinde, Amerika, Kızıl Rusya, Kızıl Çin. Biri dünkü."— Sunum transkripti:

1 Üç Bela Üç belâ var bu dünyanın başında! Amerika, Kızıl Rusya, Kızıl Çin. Üçü birden fitne-fesat peşinde, Amerika, Kızıl Rusya, Kızıl Çin. Biri dünkü velet, tarihi hiçtir. Biri "Moskof", biri "Ecüc-Mecüc"`tür Karınları tok ya, ruhları açtır. Amerika, Kızıl Rusya, Kızıl Çin.

2 Amerika neyin varsa sömürür, Urusya, Çin; etini de kemirir, Sonra tutar insanlıktan dem vurur, Amerika, Kızıl Rusya, Kızıl Çin. Birisinde liberaller yer-yutar, İkisinde generaller yer-yutar, Hepsinde de belli zümre "fink atar" Amerika, Kızıl Rusya, Kızıl Çin.

3 Kapitalizm, Komünizmi çağırır, İki sistem birbirini doğurur, Sırf poz için birbirine bağırır, Amerika, Kızıl Rusya, Kızıl Çin. Bu sistemler bol savurur yalanı, Çünkü temel ehl-i küfrün planı, İşte bunlar, bu planın yılanı, Amerika, Kızıl Rusya, Kızıl Çin. Hiç birinin aklı, fikri, görüşü, Kabul etmez bu dünya da barışı, Yaptıkları silahlanma yarışı, Amerika, Kızıl Rusya, Kızıl Çin. Hangi taşı kaldırırsan kaldır bak, Hep altından bunlar çıkar muhakkak. Ah bilseniz ne âdidir, ne alçak Amerika, Kızıl Rusya, Kızıl Çin.

4 Mesela; nereden şımardı "Bulgar". İşte buyur, arkasında "Moskof" var
Mesela; nereden şımardı "Bulgar" ? İşte buyur, arkasında "Moskof" var. Her birisi başka yerde canavar, Amerika, Kızıl Rusya, Kızıl Çin. Vaşington`un, Moskova`nın, Pekin`in İnsanlığa hayrı yoktur tekinin, Gülseler de dostluğundan çekinin, Amerika, Kızıl Rusya, Kızıl Çin. Huylarıdır çünkü önce gülerler, Dostuz derler, insanları bölerler, Daha sonra haritadan silerler, Amerika, Kızıl Rusya, Kızıl Çin. Biri seni, biri beni tutacak, Harp çıkacak, memleketler batacak, Başka türlü nasıl silah satacak? Amerika, Kızıl Rusya, Kızıl Çin.

5 Hemi Uzak, hemi Orta Doğu`nun, Çektikleri hep bunlardan çoğunun
Hemi Uzak, hemi Orta Doğu`nun, Çektikleri hep bunlardan çoğunun. Mucidi bunlardır "Atom çağı"`nın, Amerika, Kızıl Rusya, Kızıl Çin. İnsanlık hasretken ekmeğe, suya, Boşuna mı gidiyorlar ta... Ay`a? Oradan zulüm edecekler Dünya`ya, Amerika, Kızıl Rusya, Kızıl Çin. Üçünün de köpekleri her yerde, Huzuru, barışı sokarlar derde, Ve suyun üstüne çıkarlar birde, Amerika, Kızıl Rusya, Kızıl Çin.

6 Arif be, lideri hapse de girse, Bu ne büyük dâvâ imiş meğerse
Arif be, lideri hapse de girse, Bu ne büyük dâvâ imiş meğerse! Görüşürüz Allah izin verirse, Amerika, Kızıl Rusya, Kızıl Çin.


"Üç Bela Üç belâ var bu dünyanın başında! Amerika, Kızıl Rusya, Kızıl Çin. Üçü birden fitne-fesat peşinde, Amerika, Kızıl Rusya, Kızıl Çin. Biri dünkü." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları