Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Yaz Mevsimi Anasınıfı Yaz Mevsimi Yaz Mevsiminin Özellikleri  Yazın gökyüzü güneşli,hava sıcak olur.  Yaz mevsiminde başka ne gibi değişiklikler olur?

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Yaz Mevsimi Anasınıfı Yaz Mevsimi Yaz Mevsiminin Özellikleri  Yazın gökyüzü güneşli,hava sıcak olur.  Yaz mevsiminde başka ne gibi değişiklikler olur?"— Sunum transkripti:

1

2 Yaz Mevsimi Anasınıfı

3 Yaz Mevsimi

4 Yaz Mevsiminin Özellikleri  Yazın gökyüzü güneşli,hava sıcak olur.  Yaz mevsiminde başka ne gibi değişiklikler olur?

5 Yaz Giysileri  Yaz mevsiminde vücudumuzu serin tutan giysiler giyeriz.  Yazın giydiğimiz giyeceklerin adları nelerdir?

6 11.04.2015Hazırlayan : Ayşe Akıncı Yaz Yiyecekleri  Yazın bol sulu ve serinletici besinlerle besleniriz.  En sevdiğin yaz yiyecekleri nelerdir?

7 Yaz Oyunları  Yazın açık havada oynar denize gireriz.  Yazın siz neleri seversiniz?

8 Yaz Sağlığı  Yazın güneş altında fazla kalmamalı, terli terli soğuk içecekler içmemeliyiz.  Yazın sağlıklı olabilmek için sen nelere dikkat edersin?


"Yaz Mevsimi Anasınıfı Yaz Mevsimi Yaz Mevsiminin Özellikleri  Yazın gökyüzü güneşli,hava sıcak olur.  Yaz mevsiminde başka ne gibi değişiklikler olur?" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları