Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

WorkSpace nasıl kullanılır? Makaleler nasil depolanabilir? Sayın Kullanıcı, PDF’leri sistematik olarak indirmek sakıncalı bulunan bir davranıştır ve dergilere.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "WorkSpace nasıl kullanılır? Makaleler nasil depolanabilir? Sayın Kullanıcı, PDF’leri sistematik olarak indirmek sakıncalı bulunan bir davranıştır ve dergilere."— Sunum transkripti:

1 WorkSpace nasıl kullanılır? Makaleler nasil depolanabilir? Sayın Kullanıcı, PDF’leri sistematik olarak indirmek sakıncalı bulunan bir davranıştır ve dergilere olan erişiminizin süresiz olarak kesilmesine neden olabilir. Eğer daha sonra kolay erişim sağlamak için makaleleri saklamak isterseniz My Account özelligini kullanarak gerekli makaleleri kendi kişisel hesaplarınızda depolayabilirsiniz. Bu özellik sayesinde makaleleri ayrı klasörlarde sınıflandırabilir ve notlar yazabilirsiniz. PDF olarak bilgisayarda depolamaktan daha güvenli ve daha pratik bir çözümdür. Bu özelligin nasıl kullanılacağına dair bilgiler devam eden sunumda yer almaktadır. 

2 April 11, 2015 2 ARAYÜZ Arama Sonuçları - My Workspace Sarı ikona tıklayarak sonuçlarınızda çıkan istediğiniz makaleleri kişisel dosyalarınıza ekleyebilirsiniz. (Add to My Projects) Bu özelliklerin kullanımı için ilk önce “My Account” linkini kullanarak kişisel hesap oluşturmalı ya da önceden varsa giriş yapmalısınız.

3 Arama kutucuğuna arama teriminizi girerek aramanızı gerçekleştiriniz ARAYÜZ Arama Sonuçları - My Workspace

4 ARAYÜZ Arama Sonuçları – My Workspace Sonuç ekranında My Projects sekmesine tıkladığınızda bu makale otomatik olarak hesabiniza aktarılacak ve siz silene kadar orada kalacaktır.

5 ARAYÜZ MY WORKSPACE Seçilen sonuç bilgisi My Workspace altında kişisel dosyalar oluşturularak saklanabilmektedir. İPUCU: sürükleme yöntemi ile de makaleleri klasörlere aktarabilirsiniz. Ayrıca e-mail alarmlarınız ve kaydedilmis aramalarınız da My Workspace altında görüntülenebilmektedir.

6 April 11, 2015 6 ARAYÜZ Results Tool ve my projects Results Tools kısmında da seçilen sonucu My Workspace içine ekleme seçenekleri bulunmaktadır.


"WorkSpace nasıl kullanılır? Makaleler nasil depolanabilir? Sayın Kullanıcı, PDF’leri sistematik olarak indirmek sakıncalı bulunan bir davranıştır ve dergilere." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları