Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Arkadaşlık Haftası Ask ve arkadaslık bir gün yolda karşılaşırlar aşk, kendinden emin bir şekilde sorar; ben senden daha samimi ve daha cana yakınım sen.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Arkadaşlık Haftası Ask ve arkadaslık bir gün yolda karşılaşırlar aşk, kendinden emin bir şekilde sorar; ben senden daha samimi ve daha cana yakınım sen."— Sunum transkripti:

1 Arkadaşlık Haftası Ask ve arkadaslık bir gün yolda karşılaşırlar aşk, kendinden emin bir şekilde sorar; ben senden daha samimi ve daha cana yakınım sen niye varsin ki bu dünyada? Arkadaşlık cevap verir "sen gittikten sonra biraktığın gözyaşlarını silmek için...." Bütün sevdiklerinize ithafen şunları göz önünde bulundurun:

2 -Eğer bu sabah hastalıklı değil de sağlıklı uyanmış iseniz, bir hafta sonrasını göremeyecek olan bir milyon insandan daha şanslısınız. -Bir harp tehlikesi ile, işkence görmek ihtimali ile sağ kalma korkusu ile karşı karşıya değilseniz, 500 milyon insandan daha iyisiniz.

3   -Buz dolabınızda yiyeceğiniz, üzerinizde elbiseniz, başınızı sokup uyuyabileceğiniz bir eviniz varsa, dünyadaki insanların çoğundan daha zenginsiniz. -Bankada ve cüzdanınızda para varsa, dünyanın en imtiyazli % 8'i arasındasınız.

4 -Anneniz, babanız sağ ise ve bosanmamışlarsa, siz bu dünyada nadir kişilerden birisiniz.
-Bu mesajı okuyabiliyorsanız bu demektir ki; Birisi sizi düşündü ve bunu gönderdi.. Çünkü okuma yazma bilmeyen 2 milyar kişiden biri değilsiniz.

5 Paraya ihtiyacin yokmus gibi calis. Kimse seni üzmemis gibi sev. :) )
*Paraya ihtiyacin yokmus gibi calis.. *Kimse seni üzmemis gibi sev..  :) ) *Kimse seni seyretmiyormus gibi danset.. *Kimse seni dinlemiyormus gibi sarki söyle.. *Cennet dünyadaymis gibi yasa..

6 Diğer byEFSaNE PPS Sunum dosyaları için TIKLAYIN
Bu mesaji dostlarina gönder. Göndermezsen hicbir sey olmaz korkma ama gönderirsen, belki bunu okuyan birisi gülümser... Bu hafta ulusal arkadaşlık haftası.. Arkadaşlarınıza onları ne kadar düşündüğünüzü gösterin! Bunu tüm ARKADAŞ olarak düşündüklerinize gönderin, bu mesajı size yollayana geri göndermek demek olsa bile.. Eğer bu mesaj size geri geliyorsa, arkadaş çevrenizin gerçek arkadaşlardan oluştuğuna inanabilirsiniz. Hiç bir zaman arkadaşsız dileğiyle.. Diğer byEFSaNE PPS Sunum dosyaları için TIKLAYIN


"Arkadaşlık Haftası Ask ve arkadaslık bir gün yolda karşılaşırlar aşk, kendinden emin bir şekilde sorar; ben senden daha samimi ve daha cana yakınım sen." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları