Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Yandex reklamları ile hedef kitlenize metin reklamlarınızı ; Anahtar Kelime Yer Hedefleme yaparak gösterebilirsiniz.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Yandex reklamları ile hedef kitlenize metin reklamlarınızı ; Anahtar Kelime Yer Hedefleme yaparak gösterebilirsiniz."— Sunum transkripti:

1

2 Yandex reklamları ile hedef kitlenize metin reklamlarınızı ; Anahtar Kelime Yer Hedefleme yaparak gösterebilirsiniz.

3 Anahtar kelime hedefleyerek, firmanızın verdiği ürün ve hizmete göre belirlediğiniz anahtar kelimeler ile reklamlarınızı gösterirsiniz. Şöyle ki; seçtiğiniz anahtar kelimeler ile Yandex arama motorunda ürün ve hizmetinizi arayan kullanıcılar sizin belirlediğiniz anahtar kelimeleri kullanarak arama yaparlarsa, reklamlarınız tetiklenir ve ilgili kullanıcıya reklamlarınız gösterilir.

4 Yer hedefleyerek müşterilerinize ürün veya hizmetinizi sunmak istediğiniz coğrafi yerleri ve arama motorlarındaki kullanılan dil seçeneği ile ulaşmak istediğiniz kitleyi belirleyerek reklamlarınızı gösterirsiniz.

5 Google Arama Ağı Reklamları için daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bize ulaşın! Adres : Dap Royal Center Residence No: 16 A Blok Daire: 2 Altayçeşme Mh. Çam Sk. Maltepe / İSTANBUL Telefon : (pbx) Fax : GSM : E-posta :


"Yandex reklamları ile hedef kitlenize metin reklamlarınızı ; Anahtar Kelime Yer Hedefleme yaparak gösterebilirsiniz." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları