Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

EĞİTİMDE FATİH PROJESİ FATİH PROJESİ BİLEŞENLERİ DONANIM BİLEŞENLERİ.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "EĞİTİMDE FATİH PROJESİ FATİH PROJESİ BİLEŞENLERİ DONANIM BİLEŞENLERİ."— Sunum transkripti:

1 EĞİTİMDE FATİH PROJESİ FATİH PROJESİ BİLEŞENLERİ DONANIM BİLEŞENLERİ

2 EĞİTİMDE F.A.T.İ.H. PROJESİ DONANIM BİLEŞENLERİ Her Okula 1 Adet Çok Fonksiyonlu Yazıcı 1 Adet Doküman Kamera Her Dersliğe BT Etkileşimli Tahta Kablolu İnternet Bağlantısı Her Öğretmene Tablet Bilgisayar Her Öğrenciye E-Kitap (Tablet Bilgisayar)

3 EĞİTİMDE F.A.T.İ.H. PROJESİ DONANIM BİLEŞENLERİ Her Okula 1 Adet Çok Fonksiyonlu Yazıcı 1 Adet Doküman Kamera Her Dersliğe BT Etkileşimli Tahta Kablolu İnternet Bağlantısı Her Öğretmene Tablet Bilgisayar Her Öğrenciye E-Kitap (Tablet Bilgisayar)

4 EĞİTİMDE F.A.T.İ.H. PROJESİ DONANIM BİLEŞENLERİ Her Okula 1 Adet Çok Fonksiyonlu Yazıcı 1 Adet Doküman Kamera Her Dersliğe BT Etkileşimli Tahta Kablolu İnternet Bağlantısı Her Öğretmene Tablet Bilgisayar Her Öğrenciye E-Kitap (Tablet Bilgisayar)

5 EĞİTİMDE F.A.T.İ.H. PROJESİ DONANIM BİLEŞENLERİ Her Okula 1 Adet Çok Fonksiyonlu Yazıcı 1 Adet Doküman Kamera Her Dersliğe BT Etkileşimli Tahta Kablolu İnternet Bağlantısı Her Öğretmene Tablet Bilgisayar Her Öğrenciye E-Kitap (Tablet Bilgisayar)

6 EĞİTİMDE F.A.T.İ.H. PROJESİ DONANIM BİLEŞENLERİ Her Okula 1 Adet Çok Fonksiyonlu Yazıcı 1 Adet Doküman Kamera Her Dersliğe BT Etkileşimli Tahta Kablolu İnternet Bağlantısı Her Öğretmene Tablet Bilgisayar Her Öğrenciye E-Kitap (Tablet Bilgisayar)


"EĞİTİMDE FATİH PROJESİ FATİH PROJESİ BİLEŞENLERİ DONANIM BİLEŞENLERİ." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları