Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

TORLAKON TORLAKON ÖĞRETİLERİ ÖĞRETİLERİ ( EGZERSİZ 3 ) ( EGZERSİZ 3 ) [Her Şeye Rağmen İnsani Değerleri Dumura Uğramayan Tüm Canlara Selam Olsun!] ( TORLAKON;

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "TORLAKON TORLAKON ÖĞRETİLERİ ÖĞRETİLERİ ( EGZERSİZ 3 ) ( EGZERSİZ 3 ) [Her Şeye Rağmen İnsani Değerleri Dumura Uğramayan Tüm Canlara Selam Olsun!] ( TORLAKON;"— Sunum transkripti:

1

2 TORLAKON TORLAKON ÖĞRETİLERİ ÖĞRETİLERİ ( EGZERSİZ 3 ) ( EGZERSİZ 3 ) [Her Şeye Rağmen İnsani Değerleri Dumura Uğramayan Tüm Canlara Selam Olsun!] ( TORLAKON; yakın ve uzak savunma tekniklerini içeren bir hayat felsefesidir.) Sesli İzleyin Yazı : Enver Torlak Resim Seçici ve Slayta Uyarlayan: Osman Sarı

3 1- Tüm canlıların 1- Tüm canlıların hayat hakkına saygılı ol !.. hayat hakkına saygılı ol !.. (Karınca dahi dünyaya bir kez gelir.)

4 2- Onur ve gururu gözetici ol !.. 2- Onur ve gururu gözetici ol !.. (Onursuz kalan hayvan dahi olsa hayattan vazgeçer, canavarlaşır ve her şeyi yapabilir.)

5 3- Rezillerden uzak ol !.. 3- Rezillerden uzak ol !.. (Kaybedecek hiç bir şeyi olmayanlar, hiç bir şeyi olmayanlar, başkalarına her şeylerini kaybettirebilirler.)

6 4- Lüzumlu on konuda en iyilerden ol !.. 4- Lüzumlu on konuda en iyilerden ol !.. (Hayat, lüzumsuz şeylere zaman harcanacak kadar uzun değildir.)

7 5- Ayak bastığın vatan toprağında kefensiz yatanların farkında ol !.. kefensiz yatanların farkında ol !.. (Gafiller, (Gafiller, kaybetmeye kaybetmeye hazır gören hazır gören körlerdir. ) körlerdir. )

8 6- Kıyamete kadar düşmanın ve 6- Kıyamete kadar düşmanın ve kötülüklerin var olacağını bil !.. kötülüklerin var olacağını bil !.. (İmtihan dünyasında zalimin biri ölmeden diğeri yaratılır.)

9 7- Olmasını istediğin şeylerin nazlanacağını, 7- Olmasını istediğin şeylerin nazlanacağını, istemediğin şeylerin de istemediğin şeylerin de direneceğini bil !.. (Azmi ve sabrı (Azmi ve sabrı terk eden terk eden kaybeder.) kaybeder.)

10 8- Nerede ve kiminle olursan ol, 8- Nerede ve kiminle olursan ol, çok iyi bir dinleyici ol !.. çok iyi bir dinleyici ol !.. (Söyleyen çoğu zaman kaybedici, dinleyen her zaman kazanıcıdır.)

11 9– El alemden merhamet bekleme, 9– El alemden merhamet bekleme, güçlü ol, merhamet sahibi ol !.. (Hayat, (Hayat, ancak iyilerin ve iyiliklerin gücüyle iyiliklerin gücüyle huzur getirir.)

12 10- Ruhunun derinliklerindeki güç ile 10- Ruhunun derinliklerindeki güç ile düşebileceğin en kötü durumdan dahi düşebileceğin en kötü durumdan dahi mutlaka çıkabileceğinden emin ol !.. mutlaka çıkabileceğinden emin ol !..

13 (HAYATIN GÖRÜNEN (HAYATIN GÖRÜNEN ŞEKLİNE KAPILIP, RUHUNU MAHKUM ETME, İKNA ET ATEŞ SENİ YAKMASIN.) oooo ssss mmmm aaaa nnnn.... ssss aaaa rrrr iiii @@@@ yyyy oooo kkkk.... gggg oooo vvvv.... tttt rrrr


"TORLAKON TORLAKON ÖĞRETİLERİ ÖĞRETİLERİ ( EGZERSİZ 3 ) ( EGZERSİZ 3 ) [Her Şeye Rağmen İnsani Değerleri Dumura Uğramayan Tüm Canlara Selam Olsun!] ( TORLAKON;" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları